Pora su augintiniais nuo uragano Marija gelbėjosi įsikurdami ant namo stogo (0)

5712
REUTERS
2017 m. rugsėjo 26 d. 15:18
Uraganas Marija kaip reikiant nusiaubė Puerto Riko Jauko miestą. Jo gatvės virto purvo upėmis, tačiau net ir galingai stichijai nepavyko išskirti vietos gyventojos Sandros Harasimowicz su jos mylimais keturkojais augintiniais.

Moteris kartu su vyru Gary Rosario praeitą savaitę rizikavo savo gyvybe, kad nuo uragano išgelbėtų savo septynis šunis.

43 metų iš Lenkijos kilusi moteris pasakoja, kad rugsėjo 20 dieną , siautėjant uraganui Marija, jų namus užpylė vanduo. Jo buvo kone iki kaklo.

Sandra teigia, kad situacija buvusi tokia desperatiška, jog jie kartu su šunimis užsilipo ant kaimynų namų stogo.

Bandydami nepaleisti augintinių ir atsilaikyti prieš smarkų vėją, pora kabinosi į ant kaimynų stogo įrengtus saulės elementus. Vienas iš augintinių net keturis kartus nušoko žemyn į upe virtusią gatvę.

Kiekvieną kartą G. Rosario, dirbantis šalies saugumo struktūroje, leisdavosi į vandenį ir ištraukdavo augintinį.

Savo atžalas, kuriems atitinkamai 6 ir 12 metų, pora dar prieš užklumpant uraganui išsiuntė pas draugus į saugesnę vietą. Supratę, kad neturi kur palikti savo šunų ir kačių, jie nusprendė likti namuose ir rūpintis savo augintiniais. Viena iš tokio sprendimo priežasčių buvo ir nenoras patikėti, kad stichija gali būti tokia stipri.

S. Harasimowicz ir G. Rosario į savo namus parvažiavo rugsėjo 20 dieną, kai potvynis pradėjo slūgti. Nakčiai jie įsitaisė dviaukštės lovos viršuje. Kai vanduo vėl ėmė kilti, apėmė siaubas.

Manydama, kad išgyventi neturi kitos galimybės, pora įsibrovė į kaimynų namus ir kartu su augintiniais užsilipo ant jų namo stogo.

Pakeliui išgelbėjo dar vieną prieglobsčio nuo audros ieškojusį apleistą šunį.

Pora teigia, kad prausėsi ir skalbėsi naudodami lietaus vandenį, o dabar planuoja, ką darys toliau.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai