Garsiausia žuvų pardavėja Palangoje Birutė Navickaitė prabilo apie sunkumų supurtytą verslą: pati prasčiausia vasara (33)

20319
2020 m. liepos 16 d. 13:34
Birutė Navickaitė yra bene žinomiausia rūkytos žuvies pardavėja Palangoje. Garsiau šios smulkiosios verslininkės pavardę Lietuva sužinojo po to, kai paaiškėjo, kad ji yra politiko Petro Gražulio vaiko mama. Nors poros santykius lydėjo skandalai, dabar, regis, dukterį auginantys tėvai sugeba išlaikyti ramybę ir taikiai sutarti. Su Basanavičiaus gatvėje dirbančia Birute Delfi kalbėjosi ne tik apie asmeninį gyvenimą, bet ir prekybą, kuri šiemet, pasak pašnekovės, kaip niekad prasta.

B. Navickaitė žuvies versle sukasi jau 12 metų. Dėl koronaviruso kilusi suirutė stipriai paveikė žmonių gyvenimus – moteris neslepia, kad ji taip pat nėra išimtis.

„Labai prasti šie metai. Kiek esu dirbusi, tai – pati prasčiausia vasara per visus metus“, – tikina pašnekovė.

„Sudėtinga buvo iš tikro. Sudėtinga. Finansiškai nukentėjau nemažai, bet manau, kad viskas bus gerai. Užteks tų pinigėlių. Laimingas ne tas, kas daug turi, o tas, kuriam užtenka“, – sako ji.

Dabar Birutė žuvimi prekiauja gana ramiai, tačiau buvo laikas, kai skandalo su P. Gražuliu pradžioje, žmonės jos asmeninio gyvenimo įvykius stebėjo tarsi serialą. Nepaisant visko, moteris sugebėjo su tuo susitaikyti ir judėti toliau.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai