Niujorko policija šovė į žmogų, rankose laikiusį pypkę (15)

5474
REUTERS
2018 m. balandžio 6 d. 17:42
Trečiadienį (balandžio 4 d.) Niujorko policijos pareigūnai nušovė žmogų, klaidingai manydami, kad šis nešasi ginklą. Vyro turėtas daiktas, kaip vėliau paaiškėjo, buvo metalinė pypkė.

Policijos išplatintame pranešime nurodoma, kad veiksmų buvo imtasi reaguojant į pagalbos telefono numeriu gautus pranešimus. Į policiją kreipęsi žmonės informavo, kad vyras grasina praeiviams šaunamuoju ginklu.

Ketvirtadienį (balandžio 5 d.) Niujorko policijos departamentas paviešino stebėjimo kameromis nufilmuotą medžiagą ir pagalbos numeriu gautų pranešimų įrašus, tapusius akstinu imtis veiksmų. Į įtarimų sukėlusį vyrą, vardu Saheedas Vassellas, buvo paleista 10 šūvių.

S. Vassellas mirė ne iš karto, o nugabentas į ligoninę.

Šio vyro mirtis tapo dar vienu atveju, kai per policijos inicijuojamas operacijas žūva beginkliai juodaodžiai amerikiečiai. Incidentas neišvengiamai paskatino diskusijas apie galimą rasinę diskriminaciją JAV baudžiamosios jurisdikcijos sistemoje.

Vietos žiniasklaida pranešė, kad S. Vassellas buvo 34-erių metų psichikos sutrikimų turėjęs vyras. Jį pažinojo ne vienas tame Bruklino kvartale gyvenantis pilietis.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi

DELFI DĖMESIO CENTRE

Laida ŠIANDIEN 19:30

DELFI Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu (2)

509