Narkotikų prekeivės lūšnoje tabore - krūva pinigų, vogtas auksas (0)

3037
policija.lt
2014 m. spalio 8 d. 14:06
Antradienį Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, gavę ir realizavę kriminalinės žvalgybos informaciją apie narkotinių medžiagų platinimą ir vogtų daiktų supirkinėjimą, atliko kratą viename iš nelegaliai pastatytų gyvenamųjų namų čigonų tabore Vilniuje, S. Dariaus ir S. Girėno g.

Kratos metu buvo rasta ir paimta: galimai narkotinės medžiagos, priemonės, skirtos sverti bei pakuoti narkotines medžiagas, 14 444 Lt grynųjų pinigų, kaip manoma, gautų už parduotus narkotikus, mobiliojo ryšio telefonai (vienas jų, kaip nustatyta, yra ieškomas dėl vagystės), fotoaparatai, kompiuteris, juvelyriniai (aukso) dirbiniai, dėl kurių yra pakankamas pagrindas teigti, kad šie daiktai buvo pagrobti narkomanų, o paskui jais atsiskaityta už kvaišalus.

Po kratos sulaikyta namo savininkė Lietuvos pilietė čigonė S. B. (gimusi 1968 m.). Pastaroji yra gerai žinoma policijai, nes dėl jos analogiškos veiklos byla jau pasiekė teismą, o kitas tyrimas buvo nutrauktas nesurinkus pakankamai įrodymų dėl narkotinių medžiagų platinimo.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai