Muitinės kriminalistai sulaikė didžiausią šiais metais narkotikų kontrabandą – beveik 200 kg hašišo (1)

1321
2021 m. lapkričio 24 d. 15:45
Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai ir Kauno teritorinės muitinės mobiliųjų grupių patrulis lapkričio 21 d. pasienyje su Lenkija sulaikė didelę narkotikų kontrabandos siuntą. Iš Vakarų Europos į Lietuvą važiavusio vilkiko atsarginiuose ratuose įrengtose slėptuvėse aptikta daugiau nei 183 kg hašišo. Vilkiko vairuotojas buvo sulaikytas dviem paroms, o vėliau paleistas, skyrus kardomąją priemonę – intensyvią priežiūrą.

Iš Vakarų Europos šalių į Lietuvą važiavusį vilkiką „Scania“ muitinės pareigūnai sustabdė ties buvusiu Kalvarijos pasienio kontrolės punktu. Mašinos vairuotojas, Kauno rajono gyventojas sakėsi grįžtantis tuščiomis, tačiau pareigūnai turėjo informacijos, kad vilkike gali būti slepiama kontrabanda.
„Scania“ buvo palydėta iki Kybartų pasienio kontrolės punkto, kur mašina patikrinta rentgeno kontrolės sistema. Tikrinimo metu trijuose atsarginiuose vilkiko ratuose, vakuuminėse pakuotėse aptikta 183,4 kg medžiagos, panašios į kanapių dervą – hašišą. Tokio kiekio vertė juodojoje rinkoje gali siekti apie 1,83 mln. eurų. Tai didžiausia narkotikų kontrabandos siunta šiemet sulaikyta Lietuvos muitinėje.

Krovininis vilkikas, nelegalus krovinys sulaikyti, MKT Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotikų kontrabandos ir neteisėto disponavimo labai dideliu narkotikų kiekiu.
Vilkiko vairuotojas buvo sulaikytas dviem paroms, vėliau Kauno apylinkės teismo sprendimu paleistas, skyrus kardomąją priemonę – intensyvią priežiūrą.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai