Modulinių namelių miestelis Medininkuose turėtų pradėti veikti kitą savaitę (17)

2927
2021 m. rugpjūčio 2 d. 13:59
Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadas Rustamas Liubajevas patvirtino, kad tarnyba praėjusią savaitę ministerijai pateikė planus praėjusią savaitę.

„Aš manau, kad šią savaitę, ko gero, bus platesnė diskusija, įtraukiant visas politines partijas, ir iki šios savaitės pabaigos bus priimti politiniai sprendimai, dėl to kada ir kaip mes pradėsime įrenginėti fizinę kliūtį“, – teigė generolas.

Jo teigimu, minėtame plane yra numatyti įvairūs scenarijai, priklausomai nuo tvorai įrengti skiriamų resursų.

Šiandien prasideda montavimo darbai. Pagal pasirašyti sutartį, mūsų modulinių namelių miestelis turėtų pradėti veikti jau kitą savaitę, bet mes, ko gero, pradėsime po truputį kelti neteisėtus migrantus, kurie šiuo metu apgyvendinti mūsų užkardose“, – pažymėjo R. Liubajevas.

Situacija užkardose – itin sudėtinga: migrantus apgyvendina garažuose VSAT vadas pabrėžė, kad užkardose situacija yra sudėtinga.

„Praėjusią naktį mums pavyko išspręsti tą problemą, kartais tenka priimti netradicinius sprendimus – apgyvendinti žmones patalpose, kurios nėra labai pritaikytos apgyvendinimui, pavyzdžiui, garažai ar kiti mūsų infrastruktūros elementai, bet mums pavyko pasiekti, kad nei vienas iš tų žmonių, neteisėtų migrantų, nenakvotų po atviru dangumi“, – sakė R. Liubajevas.

Jis paaiškino, kad proritetą komfortiškoms sąlygoms turi šeimos su mažamečiais vaikais. Komentuodamas būsimą modulinių namelių Medininkuose miestelį, R. Liubajevas teigė, kad čia planuojama apgyvendinti 800 žmonių, tačiau, kaip pabrėžė tarnybos vadas, vietų skaičių bus galima vėliau padidinti iki 1600.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai