Maltoje iš pagrobto Libijos lėktuvo išleisti visi keleiviai (0)

1577
REUTERS
2016 m. gruodžio 23 d. 16:47
Maltos ministras pirmininkas Josephas Muscatas pranešė, kad iš pagrobto Libijos lėktuvo penktadienį išleisti iš viso 109 keleiviai. Jis nurodė, kad iš pradžių buvo išleista 25 moterų ir vaikų grupė, o vėliau – beveik visi iš 118 lėktuve „Airbus A320“ buvusių žmonių. Vyras, kuris sakė turintis granatą, užgrobė Libijos lėktuvą, kuris penktadienį su 118 žmonių nutūpė Maltoje, sakė šios Viduržemio jūros salos premjeras ir šaltiniai vyriausybėje.

Po daugiau kaip valandos stovėjimo ant tūpimo tako, lėktuvo durys atsidarė ir nusileido pirma moterų ir vaikų grupė.

„Pirmoji grupė keleivių – moterų ir vaikų, išleidžiama dabar“, – tviteryje pranešė premjeras J.Muscatas, vėliau pridūręs, kad iš lėktuvo išleidžiama iš viso 50 keleivių.

Bendrovės „Afriqiyah Airways“ lėktuvas „Airbus A320“ pakilo iš Sabhos Libijos pietuose ir vidaus reisu turėjo skristi į šios šalies sostinę Tripolį, bet buvo nukreiptas į Maltą.

„Afriqiyah“ lėktuvas, (skridęs) iš Sabhos į Tripolį, buvo nukreiptas ir nutūpė Maltoje. Saugumo tarnybos koordinuoja operacijas, – savo oficialioje Twitter paskyroje rašė premjeras. – Nustatyta, kad ... lėktuve buvo 111 keleivių: 82 vyrai, 28 moterys, 1 vaikas.” Lėktuve taip pat buvo septyni įgulos nariai.

Vėliau J.Muscatas pasikalbėjo su paskirtuoju Libijos premjeru Fayezu al Sarraju – šios Šiaurės Afrikos valstybės jaunos vienybės vyriausybės vadovu.

Maltos oro uoste lėktuvą ant tūpimo tako buvo apsupusios kariškių transporto priemonės. Iš pradžių visi į Maltą skridę lėktuvai buvo nukreipiami į oro uostus Italijoje; skrydžiai iš Maltos buvo atidėti.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai