Koncertų ciklo „Iš Vilniaus į namus“ filmavimo užkulisiaifilmuota „iPhone 12 Pro Max” ir „iPhone 12 Mini“ telefonais (1)

2265
Robertas Narmontas
2021 m. sausio 20 d. 13:39
iPhone 12 Pro Max” ir „iPhone 12 Mini“ – didelis ir mažas, tačiau abu galingi, greiti ir vienas geriausių kamerų turintys išmanieji. Tiems, kas galvoja ar planuoja telefonu daug filmuoti, tai būtų vienas racionaliausių pasirinkimų, nes vaizdo įrašymo kokybė naujausių „iPhone“ modelių, vis dar geriausia lyginant su „Android“ flagmanais.

Šiai dienai geriausiai „DxOmark“ specialistų įvertintas yra „iPhone 12 Pro Max” modelis (penktoje vietoje su 130 balų ivertinimu, kuris greitai gali pasikeisti). Kaip visada, jūsų nuomonė su jais gali nesutapti. Svarbu, kad jums asmeniškai patiktų rezultatas, kuriuo pavyksta išgauti iš jūsų naudojamo telefono. Aš „iPhone“ modelius išskirčiau kaip geriausiai filmuojančiais telefonais. Nuotraukų kokybė gera, bet manęs nestebina. „Android“ flagmanai čia kur kas įdomesni ne tik savo kameros programėlėmis, bet ir turi geresnes teleobjektyvo kameras. „iPhone“ kamera paprasta naudotis, tačiau ji kiek pabodusi, o už prašomą kainą norisi kažko daugiau.

Visa naujausių „iPhone 12” serija filmuoja išties puikiai. Stabilumas filmuojant net maksimalia 4K raiška 60 kadrų per sekundę atrodo geriausiai iš visų išmaniųjų telefonų. Gerai ir tai, kad su atnaujinimu atsirado galimybė fotografuoti RAW formatu bei filmuoti PAL sistemoje 25 kadrais per sekundę. Todėl jei planuojate kurti video turinį televizijoms, šis formatas labiau pritaikomas, nes Europoje dominuoja PAL video formatas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai