Kokių orų tikėtis per Joninių ilgąjį savaitgalį (0)

25770
2022 m. birželio 22 d. 13:04
Panašu, kad Joninės bus šiltos ir sausos – kokie orai bus likusią savaitę ir kiek išsilaikys šilti orai, klausime Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos sinoptikės Editos Gečaitės-Česnulevičės.

Trečiadienio naktį atsisveikinsime su pietiniu ciklonu, o kartu ir su lietingais orais. Dieną atmosferos slėgis kils ir formuosis anticiklonas, kuris lems mūsų šalies orus.

Dangus bus nepastoviai debesuotas, tad dažnai džiugins saulė. Lietaus jau nesitikėkime. 5–10 m/s greičiu pūs šiaurės vakarų, vakarų vėjas. Temperatūra suskubs kilti aukštyn. Įdienojus oras įšils iki 19–24 laipsnių šilumos. Ketvirtadienį aukšto atmosferos slėgio sūkurys dar labiau įsitvirtins. Dangus jau bus mažai debesuotas, tad lietų pamiršime. Naktį vėjas visai nurims ir bus galimybė kai kur susiformuoti rūkui. Iki saulės tekėjimo temperatūra sugebės pažemėti iki 8–13 laipsnių šilumos. Dieną sulauksime tikros vasariškos šilumos. Aukščiausia temperatūra pašoks iki 21–26 laipsnių šilumos, tik prie jūros bus gaiviau – 18–20 laipsnių. Per ilgąjį savaitgalį numatomi sausi, dar šiltesni orai.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai