„Islamo valstybės“ įkvėptas išpuolis Prancūzijoje: žuvo policininkas ir jo partnerė (0)

2462
REUTERS
2016 m. birželio 14 d. 11:40
Vyras, kuris skelbėsi prisiekęs ištikimybę „Islamo valstybės“ grupuotei, pirmadienį vėlai vakare peiliu mirtinai subadė Prancūzijos policininką ir pats buvo nukautas per dramatišką policijos operaciją. Naujienų agentūra, susijusi su IS, nurodė, kad kruviną išpuolį įvykdė „Islamo valstybės kovotojas“.

Po išpuolio, per kurį savo namuose Manjanvilyje, esančiame už 45 km nuo Paryžiaus, buvo nužudytas policininkas ir jo partnerė, Prancūzijos prokurorai pradėjo tyrimą dėl terorizmo.

Subadęs pareigūną užpuolikas užsidarė viduje su moterimi ir poros trejų metų sūnumi. Incidento vietoje buvo girdėti garsūs sprogimai, kai elitinės policijos RAID komandosai žlugus deryboms su užpuoliku surengė šturmą, siekdami išvaduoti įkaitus

Įsiveržę į namus pareigūnai rado moters kūną ir kad užpuolikas buvo nukautas per šturmą. Prokuroras pridūrė, kad poros mažametis sūnus „patyrė šoką, bet nenukentėjo“ ir kad jam skirta medikų priežiūra.

Vyras, kuris yra įtariamas pirmadienį nužudęs prancūzų policininką ir jo partnerę per su terorizmu siejamą išpuolį, 2013 metais buvo nuteistas už priklausymą džihadistų organizacijai, susijusiai su Pakistanu, antradienį pranešė šaltiniai.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai