Interaktyvioje parodoje gyventojai galės perprasti vagis įlįsdami į jų kailį (4)

2385
Rinatas Chairulinas, DELFI TV
2014 m. gegužės 1 d. 21:12
Penkios minutės – tiek laiko profesionaliems vagims pakanka įveikti šarvo duris ir patekti į svetimą butą. Dar per kelias minutes vagys sugeba surasti grobio vidutiniškai už kelis tūkstančius litų. Tuo gali įsitikinti parodos „Vagystė: pajusk savo kailiu“ lankytojai. Prekybos centre įrengtame bute per minutę dauguma lankytojų sugebėjo surasti jame esančius vertingus daiktus ir slaptavietes.

Televizorius, dviratis, nešiojamas kompiuteris, grynieji pinigai, papuošalai ir kt. daiktai – vagystės nuostolis siekė beveik 15 tūkst. litų.

Parodą surengusi didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ šia interaktyvia paroda siekia atkreipti gyventojų dėmesį į namų saugumą. „Lietuvos draudimo“ ekspertai skaičiuoja, kad atostogų sezono metu vagysčių padaugėja beveik 2 kartus, nusikaltėliai naudojasi tuo, kad žmonių ilgesnį laiką nėra namuose.

Susipažinti su vagysčių tendencijomis, perprasti vagis ir išmėginti, kaip pačiam pavyks atspėti slaptavietes, parodoje „Vagystė: pajusk savo kailiu“ galima iki gegužės 11 d., prekybos centre „Ozas“.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai