Garsūs žmonės Baltuosiuose rūmuose priėmė manekenų iššūkį (0)

1875
REUTERS
2016 m. lapkričio 23 d. 12:45
Antradienį, lapkričio 22 d., garsi JAV laidų vedėja ir aktorė Ellen DeGenneres sukvietė pasaulyje žinomus žmones sudalyvauti Baltuosiuose rūmuose surengtame manekenų iššūkyje. Kaip akcijos dalyviai susidorojo su iššūkiu, matyti iš paskelbto vaizdo įrašo.

Pokalbių laidas rengianti įtakinga šalies žurnalistė buvo viena iš tų, kuriai 2016-aisiais metais buvo įteiktas Prezidento laisvės medalis. Tai yra aukščiausias JAV civiliams asmenims suteikiamas įvertinimas.

Rytiniame Baltųjų rūmų kabinete vykusioje ceremonijoje dalyvavo ir tokios įžymybės kaip roko muzikos atlikėjas Bruce‘as Springsteenas, soulo stiliaus dainininkė Diana Ross, vienas iš bendrovės „Microsoft“ įkūrėjų Billas Gatesas, buvę krepšinio čempionai Michaelas Jordanas ir Kareemas Abdul-Jabbaras bei aktoriai Tomas Hanksas, Robertas De Niro ir Robertas Redfordas.

Prezidento laisvės medalis teikiamas kiekvienais metais. Juo apdovanojami asmenys, ypatingai prisidėję prie Jungtinių Valstijų saugumo užtikrinimo ar nacionalinių interesų kėlimo, taikos pasaulyje įtvirtinimo, taip pat prasmingos veiklos kultūros ar kurioje nors kitoje srityje.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai