EPulsas. Kuo gyvena naujieji europarlamentarai ir ką būtina žinoti planuojant vasaros atostogas? (2)

1963
2019 m. birželio 25 d. 15:04
Penktojoje ir paskutinėje DELFI TV „EPULSAS“ laidoje pasitiksime naujai išrinktus Lietuvos atstovus Europos Parlamente (EP), domėsimės jų ateities planais ir lūkesčiais. Taip pat kalbėsime apie tai, kaip keliauja europiečiai, kokiomis lengvatomis jie gali pasinaudoti ir į ką derėtų atkreipti dėmesį mėgaujantis vasaros kaitra.

Prieš mėnesį, gegužės 26 dieną, Lietuvos piliečiai nusprendė, kokius lyderius nori matyti EP. Kartu su studijos svečiais, naujaisiais europarlamentarais, kalbėsime apie jų pagrindines interesų sritis ir lūkesčius bei planus atstovaujant Lietuvą svarbiausioje Europos Sąjungos institucijoje.

Vasaros kaitrą numalšinsime trumpam nusikėlę prie ežerų pakrančių, kur įvairių sričių ekspertai papasakos apie maudyklų vandens kokybę ir paaiškins, kaip atskirti patikimas maudymosi vietas. Taip pat įsigilinsime į vandens taršos problemą ir gausime patarimų, kaip galime prisidėti prie švaresnių vandens telkinių patys.

Laidos metu suteiksime aktualiausią informaciją visiems keliaujantiems tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų. Kodėl keliaujantys lėktuvu dažnai susiduria su įvairiais nesklandumais – atšauktais skrydžiais, vėluojančiais lėktuvais – ir ką tokiu atveju daryti, kas turi teisę į oro bendrovių teikiamas kompensacijas ir kaip jomis pasinaudoti – visa tai aptarsime su studijos svečiais.

Laidoje pasidalinsime naujausiais kelionių po Europą įspūdžiais ir sužinosime, kodėl verta dalyvauti EP kuruojamoje programoje „Discover EU“.

Laidą kuria jaunimo dirbtuvių komanda. Laidos vedėja Gabija Kavaliauskaitė.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai