Elektrėnų patruliai sulaikė kaunietį su narkotinėmis medžiagomis (0)

1725
policija.lt
2016 m. balandžio 14 d. 19:50
Balandžio 13 d. apie 2 val. 29 min. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato patruliai Elektrinės g., Elektrėnuose, degalinės aikštelėje, patikrinti sustabdė automobilį „Mazda 323“, vairuojamą Kauno rajono gyventojo (gimusio 1979 m.).

Jau pokalbio metu pareigūnams kilo įtarimas, kad vairuotojas yra apsvaigęs ir gali turėti narkotinių medžiagų. Kaunietis tai neigė, tačiau pareigūnams radus švirkštus, pripažino turįs vieną „čekį“ arba kitaip, kaip pats paaiškino, vieną lankstinuką su heroinu. Automobilio apžiūros metu buvo rasti dar keli lankstinukai, kaip įtariama, su ta pačia medžiaga. „Mazda 323“ vairuotojas prisipažino, kad narkotines medžiagas vartojo ryte, o įsigijo jas Vilniaus čigonų tabore.

Elektrėnų policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. ‒ Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas neturėdamas tikslo jas parduoti ar kitaip platinti, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų). Vyras sulaikytas dviem paroms bei pristatytas į medicinos įstaigą nustatyti, ar nėra apsvaigęs nuo minėtų medžiagų.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai