Daugybę kartų girtas prie vairo įkliuvęs Viktoras tik už grotų suprato, ką padarė ()

5879
Dainius Sinkevičius, Rinatas Chairulinas DELFI TV
2022 m. birželio 26 d. 16:47
„Kai pirmus kartus ėjau į teismą, bijojau, bet po to baimė dingo – jeigu prieš tai manęs tris ar keturis kartus nepasodino, tai kodėl turėtų pasodinti septintą ar aštuntą kartą įkliuvus? Bet kai pasodino, parašiau teismui laišką ir padėkojau, kad mane sustabdė“, – sako daugybę kartų už tai, kad neturėdamas teisės vairuoti sėdo prie automobilio vairo būdamas neblaivus, teistas 32 metų Viktoras Aksionovas.

Vilniaus pataisos namuose įkalintas vyras neslepia, kad alkoholis galėjo sugriauti jo gyvenimą; tik patekęs už grotų jis suprato, kiek daug kvailysčių gyvenime pridarė, už kurias yra priverstas brangiai sumokėti – prarasti beveik 5 metai ir daugiau kaip 30 tūkstančių eurų slegianti skola, kurią valstybei turi sumokėti kaip baudas už vairavimą būnant neblaiviam.

„Vairuoju būdamas neblaivus, nes taip mane paveikia alkoholis“, – neslepia su šia blogybe bandantis kovoti V. Aksionovas. Jis įsitikinęs, kad problemas pavyks išspręsti – laisvėje jo laukia motina, žmona ir penki mažamečiai vaikai. Jie vyrui – didžiausia paskata pakeisti gyvenimą.

Šalčininkų rajone gyvenančio V. Aksionovo pavardė pirmą kartą žiniasklaidoje pasirodė ne dėl to, kad jis bene daugiausiai kartų savo rajone papuolė į policijos pareigūnų akiratį vairuodamas transporto priemonę neblaivus, o dėl to, jog pasišalino iš Vilniaus pataisos namų – nuteistojo paiešką buvo paskelbęs Kalėjimų departamentas, vyro nesėkmingai ieškojo ir policijos pareigūnai. Jis buvo sulaikytas tik praėjus septynioms dienoms po pasišalinimo iš įkalinimo įstaigos. Šis pasišalinimas buvo dar viena didžiulė klaida – dienos metu už pataisos namų teritorijos laisvai vaikščioti galėjęs vyras buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn ir nuteistas jau šešioliktąjį kartą. O už tai, kad jis nusikalto atlikdamas bausmę, prarado visas lengvatas bei teisę į laisvę išeiti ankčsiau laiko.

„Man dabar liko kalėti daugiau kaip metai, žinau, kad jau anksčiau neišeisiu, bet vis tiek stengiuosi pasikeisti – tiek ir dėl savęs, tiek ir dėl savo vaikų, jie man brangiausi“, – Delfi.lt sakė nuteistasis.

Daugiau apie tai skaitykite Delfi.lt, taip pat žiūrėkite vaizdo įraše.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai