Viename Kinijos restoranų balandžio 23 dieną įvyko labai keistas ir nemalonus incidentas: besilaukianti moteris pakišo koją šalia dūkusiam ketverių metų berniukui.

Vaikas parkrito ir susižalojo, jis gydomas ligoninėje.

Besilaukianti moteris su vyru sėdėjo prie arčiausiai durų esančio restorano staliuko. Restoraną nuo gatvės skiria storo plastiko juostų užuolaida.

Berniukui su vėjeliu įlėkus į vidų, užuolaida kliudė besilaukiančią restorano lankytoją. Tokią įvykio priešistorinę užfiksavo stebėjimo kameros.

Panašu, kad moters galvoje iš karto gimė keršto planas. Kai berniukas bėgo atgal prie durų, kinė be skrupulų pakišo koją, kad šis pargriūtų. Vaikas krisdamas susitrenkė galvą, ir tėvai buvo priversti jį skubiai gabenti į ligoninę.

Vietos žiniasklaida skelbia, kad vaikas į restoraną atbėgo iš greta esančios parduotuvės – tėvai paprašė parnešti kelias poras valgymo lazdelių.

Nukentėjusio keturmečio mama sako, kad vaikas turi įgimtą širdies ydą, tačiau dabar jaučiasi gerai. Besilaukianti moteris policijos nuovadoje berniuko šeimos už savo elgesį atsiprašė.