Apnuodytos Julijos Skripal pusseserė Viktorija: noriu, kad ji grįžtų namo (14)

2014
REUTERS
2018 m. gegužės 24 d. 15:22
Nervų sistemą veikiančiu cheminiu ginklu apnuodytų buvusio Rusijos agento Sergejaus Skripalio ir jo dukters Julijos giminaitė Viktorija Skripal trečiadienį, gegužės 23 dieną, Rusijos Jaroslavlio mieste per interviu sakė, kad dabar pagrindinis ir svarbiausias jos uždavinys – susigrąžinti pusseserę atgal į Rusiją.

Viktorija teigia esanti patenkinta matydama Juliją televizijos ekranuose ir žada padaryti viską, kad susigrąžintų artimą giminaitę namo.

„Kai pamatėme Juliją, pirmiausia, savaime suprantama, labai apsidžiaugėme, kad ji sveika ir gyva, kad pagaliau viskas gerai. Antras dalykas – ant jos kaklo matosi randas, kuris įrodo, kad jie (Julija ir jos tėvas Sergejus) buvo gydomi, jie tikrai buvo dirbtinėje komoje. Tas randas mums tai įrodė“, - sakė apnuodytos Julijos Skripal pusseserė Viktorija Skripal.

V. Skripal taip pat sakė neturinti jokių naujienų apie dėdę S. Skripalį, tačiau viliasi, kad jis artimiausiu metu bent jau paskambins savo motinai.

Gegužės 23 dieną išplatintame pareiškime J. Skripal teigia norinti „galiausiai“ sugrįžti į savo šalį, nors ir buvo apnuodyta. Julijos tėvas iš ligoninės paleistas gegužės 18 dieną.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi