Akrobatinio skraidymo pasirodymai Kinijoje vykstančioje aviacijos šventėje (5)

3971
REUTERS
2018 m. lapkričio 9 d. 10:56
Ketvirtadienį (lapkričio 8 d.) Kinijai priklausantis didelių gabaritų krovininis orlaivis Y-20 ir universalusis naikintuvas FTC-2000, taip pat Pakistano naikintuvas „JF-17 Thunder“ pademonstravo akrobatinio skraidymo numerius. Juos buvo galima išvysti 12-ąjį kartą Kinijoje suorganizuotoje tarptautinėje orlaivių ir erdvėlaivių parodoje „Airshow China“. Renginys vyksta šalies pietuose esančiame Džuhajaus mieste.

Y-20 yra didelis daugeriopos paskirties krovininis orlaivis, gebantis vykdyti įvairių daiktų ir žmonių transportavimo užduotis. Lėktuvas pajėgus įveikti ilgus atstumus, be to, skrisit sudėtingomis oro sąlygomis.

Buvo pademonstruotas puikus skrydis žemame aukštyje: tolygią trajektoriją ir stabilumą pavyko išlaikyti nepanaudojus nusileidimo mechanizmo.

Skrendant nedideliame aukštyje daug lengviau tiksliai nusitaikyti, kai iš lėktuvo tenka išmesti kokį nors objektą arba iššokti parašiutininkams.
Pakistano orlaivis „JF-17 Thunder“ per pasirodymą pademonstravo kilimą stačiu kampu.

Manevringi posūkiai akivaizdžiai bylojo apie puikų fizinį ir psichologinį pilotų pasirengimą.

Naikintuvas „JF-17 Thunder“ gerokai sustiprino Pakistano oro pajėgas.
Dėl ypatingos korpuso konstrukcijos universalusis naikintuvas FTC-2000 išsiskiria ypač geru manevringumu. Šį orlaivį galima eksploatuoti per pilotų mokymus.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai