aA
Ekologinių sprendimų bendrovė „Ecoservice“ investuoja į naujas darbui skirtas transporto priemones. Šiemet tam skirta daugiau nei 2 mln. eurų, du kartus daugiau nei praėjusiais metais, o 2022 m. jau suplanuotos papildomos 3 mln. eurų investicijos į automobilių parko atnaujinimą ir plėtrą.
Saulius Budrevičius (M. Zarembos nuotr.)
Saulius Budrevičius (M. Zarembos nuotr.)

Technikos parko modernizavimas

„Ecoservice“ specializuotų automobilių parkas yra vienas moderniausių visose Baltijos šalyse. Kasmet investuodama į automobilių parko atnaujinimą, bendrovė siekia pasiūlyti efektyvesnes ir ekologiškesnes paslaugas.

„Dalis investicijų yra susijusios su verslo plėtra – naujomis savivaldybių teritorijomis – Varėnos, Plungės, Šalčininkų, kuriose pradėjome teikti atliekų surinkimo paslaugas. Norint jas kokybiškai aptarnauti, reikėjo išplėsti automobilių parką, tačiau mums taip pat labai svarbu ir ieškoti aplinką tausojančių sprendimų, kurie kartu leistų didinti darbo efektyvumą“, – sako Saulius Budrevičius, „Ecoservice“ generalinis direktorius.

Visą „Ecoservice“ automobilių parką šiuo metu sudaro daugiau nei 400 specializuotų transporto priemonių, iš kurių daugiau kaip 200 automobilių skirta įvairių rūšių atliekoms surinkti. Kita dalis specializuoto transporto skirta teritorijų ir kelių priežiūros darbams atlikti. Tai kelių valymo bei laistymo specializuotas transportas, traktoriai, pritaikyti dirbti skirtingu metų laiku – žolei pjauti, sniegui valyti, šluoti, taip pat biotualetų transportavimo ir plovimo, nuotekų išvežimo automobiliai, kitos motorizuotos transporto priemonės.

Paslaugas teiks efektyviau

Moderni technika sudaro galimybę teikti kokybiškesnes paslaugas klientams ir efektyviau atlikti darbus. Šiais metais bendrovė užsisakė 20 naujų šiukšliavežių „Scania“, iš kurių 6 turi specialius kranus ir yra skirtos aptarnauti pusiau požeminius konteinerius. Kitos 12 šiukšliavežių surinks atliekas iš įprastų antžeminių konteinerių, o šiukšliavežė, turinti 3 sekcijas, vienu metu surinks skirtingų tipų atliekas, pavyzdžiui, buitines, pakuočių ir stiklo, kurios automobilio viduje tarpusavyje nesusimaišo.

Daugiau kaip pusė įsigytų šiukšliavežių jau pasiekė „Ecoservice“, o likusią dalį bendrovė gaus iki 2022 m. vasario mėnesio. Kitais metais bendrovė patvirtino investicijas įsigyti dar 12 modernių šiukšliavežių „Scania“ ir visiškai atnaujinti Klaipėdos ir Marijampolės savivaldybėse dirbančių automobilių parką.

„Siekiame efektyviai organizuoti veiklą ir investuoti į tvarius sprendimus, todėl nuosekli automobilių parko modernizacija yra ypač svarbi. Visuose automobiliuose įdiegtos konteinerių identifikavimo ir svėrimo sistemos. Aptarnaujant konteinerius, duomenys realiuoju laiku perduodami ir į paslaugos pirkėjo programines įrangas. Automobiliuose taip pat integruotos kameros, visos kelionės metu fiksuojančios vaizdą aplink jį 360 laipsnių kampu“, – atliekų surinkimo ypatumus vardija S. Budrevičius.

Bendrovės darbus palengvins ir papildomai įsigytas konteinerių plovimui skirtas automobilis, kuris tuo pat metu gali ir plauti bei dezinfekuoti konteinerius, ir surinkti juose esančias atliekas. Pasinaudojant aukšto slėgio plovimo sistema, konteineris plaunamas iki 45ºC pašildytu vandeniu, taip pat dezinfekuojamas specialiomis priemonėmis, skirtomis naikinti biologiškai skaidžias medžiagas ir virusus. Šiuo automobiliu galima išplauti ir aptarnauti nuo 100 iki 150 konteinerių per dieną, kartu taupomas laikas, nes konteineriai plaunami toje vietoje, kur stovi, ir jų niekur nereikia vežti.

Prioritetas – gamtą saugantys sprendimai

Modernus specializuotų automobilių parkas kuria tvaresnę ir patogesnę paslaugą. Mažiau taršūs, efektyviai dirbti leidžiantys automobiliai ne tik taupo laiką, tačiau ir užtikrina mažesnes energijos sąnaudas bei patogumą darbuotojams. Naudojant modernius automobilius galima vienu metu surinkti kelių rūšių atliekas, vienu metu ir ištuštinti ir išplauti konteinerius – šiems darbams atlikti nereikia siųsti atskiro transporto. Įdiegti naujausi technologiniai sprendimai leidžia automatiškai užfiksuoti konteinerio aptarnavimo faktą, atliekų svorį, o tai užtikrina paslaugų suteikimo skaidrumą.

„Esame suinteresuoti investuoti į gyventojų patogumą, gamtą tausojančius sprendimus ir atsakingai rūpintis aplinkos tvarkymu, todėl nuosekliai investuojame į modernias transporto priemones ir valdomo automobilių parko atnaujinimą. Visi įsigyjami automobiliai atitinka itin griežtus Europos Sąjungos aplinkosauginio standarto „Euro 6“ reikalavimus“, – teigia S. Budrevičius.

„Euro 6“ standarto reikalavimai užtikrina, kad modernios transporto priemonės kiek įmanoma sumažintų kenksmingų išmetamųjų dujų kiekį. Aplinkai draugiškesni automobiliai dirbs Vilniuje, Klaipėdoje, Marijampolėje, Šalčininkuose, Trakuose, Varėnoje, Radviliškyje ir Širvintose.

Šioje rubrikoje publikuojami įmonių ir organizacijų pranešimai spaudai. Už jų turinį atsako juos atsiuntę asmenys ir jų atstovaujamos organizacijos.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

„Wizz Air“ išrinkta tvariausia oro linijų bendrove Europoje

Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air” yra tvariausia savo sektoriaus...

Naujas puslapis lošimų rinkoje – įsteigta Atsakingo lošimų verslo asociacija

Pokyčiai Lietuvos lošimų verslo rinkoje – praėjusių metų pabaigoje įsteigta nauja...

Naujas žingsnis link tvarumo – „Philips monitors” vieni pirmųjų gavo TCO 9.0 sertifikatus

MMD, pirmaujanti moitorių specialistė ir „Philips monitors“ prekės ženklo licencijų...

Gelbėdami dėl nestabilaus grunto sėdančius pastatus sudomino europiečius

Lietuviško kapitalo įmonė „ Geolift Baltic “ 2021-uosius užbaigė svariu įvertinimu –...

„Bitė Lietuva“ kompensuos svarbiausias ryšio paslaugas iš ir į Kazachstaną

Kazachstane šiuo metu vykstant neramumams, šalyje ribojamas interneto ryšys. Ryšio sutrikimais...

Top naujienos

Laidoje išgirdusi, kas šnekama apie Nausėdą, žiūrovė apstulbo: pati ten buvau ir tai – melas LRT pripažino suklydę (6)

Po sausio 13-osios minėjimo pasigirdo kalbos apie jame dalyvavusių žmonių etiketą. Kai kurie vėl...

Pandemijos lūžio galime sulaukti jau šiais metais: nauja problema – nežinomos pasekmės persirgusiems kovidu dar gali laukti blogiausias scenarijus (34)

Siekiant apsaugoti svarbiausias valstybei funkcijas atliekančius sektorius, Lietuvoje nuo pirmadienio...

Latvijoje siaučiant galingai stichijai, neramu ir Lietuvoje: sulauksime dar vienos pavojingo vėjo bangos (15)

Pranešama, kad šiandien daugumoje Latvijos dalių vidutinio stiprumo ar stipraus vėjo gūsiai...

Į automobilį siūlo sėsti tik esant būtinybei: dėl slidžių kelių ir snygio pasipylė avarijos, užsikimšo gatvės (9)

Pirmadienio popietę susiklostė nepavydėtinos eismo sąlygos: dėl stipraus vėjo ir snygio...

Seimo narys vidurinę mokyklą baigė 32-ejų: paaiškino, kaip taip nutiko (34)

Seimo nariui iš Nidos liberalui Andriui Bagdonui dabar 47-eri. Jis dar 32-ejų vaikščiojo į...

Įvertino antrąjį rinktinės debiutą: burtai buvo dėkingi, potencialo neišnaudojome specialiai Delfi iš Košicės (1)

Europos pirmenybių kovas Košicėje stebintis Lietuvos rankinio federacijos (LRF) prezidentas...

Tiesioginė transliacija / Iš esmės. Europa imasi privalomų skiepų, o ko imsis Lietuva? (17)

Italijoje netrukus įsigalios sprendimas privalomai pasiskiepyti visiems, vyresniems nei 50 metų...

Galinga stichija užgriuvo Latviją: uraganinis vėjas plėšo stogus, varto medžius iškvietimai – kas dvi minutes (16)

Pirmadienį Latviją užklupo stipri žiemos audra. Sinoptikai atnaujino prognozę ir išplatino...

Neramus Vasario 16-osios laukimas: ką daryti, kad Pilies gatvė nevirstų mūšio lauku (256)

Nespėjus atvėsti aistroms dėl Sausio 13-osios minėjimo, jau baiminamasi, kad Vasario 16 -osios...

D+The Economist

3 priežastys, kodėl NT rinkos burbulas gali greitai nesibaigti

Kanados provincijos Naujoji Škotija didžiausias miestas Halifaksas garsėja keliais dalykais:...