„Paysera“ planuoja pinigų perlaidomis sudominti ES dirbančius imigrantus, kurie išlaiko gimtinėje likusias šeimas, o taip pat svetur gyvenančius lietuvius, kurie siunčia pinigus į Lietuvą. Be to, tikimasi, kad ši paslauga padės Ukrainos piliečiams, kurie dėl karo laikinai gyvena ES šalyse ir ieško būdų, kaip padėti gimtinėje likusiems artimiesiems.

Pasaulio bankas prognozuoja, kad pinigų pervedimai į mažų ir vidutinių pajamų valstybes 2023 m. išaugs 2 proc. ir pasieks 587 mlrd. EUR. Galėdami pasiūlyti pinigų perlaidas, atsiimant grynaisiais „Ria“ skyriuose, mes stipriname savo pozicijas pervedimų į besivystančias šalis rinkoje“, – sako Gintautas Mežetis, „Paysera“ generalinis direktorius.

Pasaulio banko duomenimis, banko sąskaitos neturi maždaug po 55 proc. suaugusiųjų Albanijoje, Uzbekistane ir Kirgizijoje, apie 45 proc. suaugusiųjų Armėnijoje, 36 proc. – Moldovoje, 16 proc. – Ukrainoje.

Siųsti pinigus, juos atsiimant „Ria“ ir jos atstovų padaliniuose, jau galima per „Paysera“ e. bankininkystę. Vėliau šio tipo pervedimai atsiras ir programėlėje.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją