Savo namų rinkoje garsėjanti sudėtingų sprendimų didelėms korporacijoms kūrimu, bendrovė „GOD“ ieškos darbuotojų, galinčių eiti JAVA programuotojų, „DevOps“ inžinierių, debesijos specialistų ir „Linux“ administratorių pareigas, sakoma „Investuok Lietuvoje“ pranešime.

Bendrovė „GOD“ buvo įkurta 1985 m. Vokietijos šiaurės vidurio mieste Braunšveige. Kompanija teikia visas informacinių technologijų srities paslaugas ir prižiūri visus programinės įrangos gyvavimo ciklo etapus. Savo pagrindine vertybe bendrovė laiko susikoncentravimą į klientą, todėl sprendimai kuriami ir diegiami pritaikant naujausius debesų kompiuterijos, daiktų interneto, robotinių automatizacijos procesų ir dirbtinio intelekto sprendimus.

Anot UAB „GOD Lithuania“ vadovės Vilmos Khmaladzės, bendrovė jau kurį laiką planavo plėstis į Lietuvą.

Lietuvoje GOD pasirinko veikti dviejuose taškuose – Vilniuje ir Kaune. Šiuose dviejuose miestuose susitelkę daugiausiai šalies technologijų įmonių. Be to, juose taip pat veikia pagrindiniai technologijų universitetai: Kauno technologijos universitetas ir Vilniaus Tech (Vilniaus Gedimino technikos) universitetas. Miestus skiria mažiau kaip 100 kilometrų, todėl darbuotojai nesunkiai galės nukakti į bet kurį jų ir dirbti iš pasirinkto biuro.

„Visuose savo filialuose ypatingą dėmesį skiriame darbo ir asmeninio gyvenimo derinimui. Mūsų naujos komandos nariai gali tikėtis lankstaus darbo modelio ir 30 dienų apmokamų atostogų per metus. Be to, padėsime savo kolegoms profesiškai tobulėti siūlydami įvairius seminarus ir kalbų kursus. Kadangi mūsų pirminė rinka yra Vokietija, naujai priimtiems darbuotojams mielai siūlysime kartu su mumis tobulinti savo vokiečių kalbos mokėjimą“, – teigė V. Khmaladze.

Pareigybės, kurioms „GOD“ dairosi darbuotojų, visiškai atspindi bendrovės darbo pobūdį, teigiama „Investuok Lietuvoje“ pranešime. Lietuvos padalinyje reikalingi išorinio programavimo (angl. front-end) programuotojai, „Linux“ ir debesijos administratoriai, JAVA ir „Angular“ programuotojai, „DevOps“ infrastruktūros specialistai ir kiti informacinių technologijų ir neinformacinių technologijų sričių profesionalai.

Šiuo metu bendrovės GOD biuruose dirba daugiau kaip 500 darbuotojų. 2020 m. bendrovės pajamos siekė 53 mln. eurų. Daugiausiai GOD klientų įsikūrę DACH regione (Vokietija, Austrija, Šveicarija). Savo namų rinkoje vidutinio dydžio įmonės bendrovę laiko geriausiu darbdaviu. Šį titulą 2021 m. jai suteikė „Yourfirm.de“.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės