aA
Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“ birželio 3-iąją dieną skambiai paminėjo 3-ejų metų gimtadienį Lietuvoje. Šia proga pirmadienio rytą duris atvėrė tryliktoji „Lidl“ parduotuvė sostinėje ir jau 44-oji Lietuvoje, įsikūrusi adresu Rinktinės g. 60. Gimtadienį Lietuvoje švenčiantis „Lidl“ beveik visą gegužės mėnesį taip pat vykdė gimtadienio žaidimą, kurio didžiųjų prizų laimėtojai buvo apdovanoti būtent greta naujosios parduotuvės.
Asociatyvi nuotr.
© Bendrovės archyvas

Laimingiausiems – trys naujutėlaičiai automobiliai

Prekybos tinklo „Lidl“ pirkėjai beveik visą gegužės mėnesį buvo kviečiami dalyvauti gimtadienio žaidime. Tinklo parduotuvėse įsigiję prekių ne mažiau kaip už 15 eurų buvo kviečiami registruoti kvitus interneto svetainėje arba paskambinę į klientų infoliniją. Be didžiųjų prizų per mėnesį taip pat išdalinta 500 kuponų, kurių kiekvieno vertė – 20 eurų apsipirkti „Lidl“ parduotuvėse. Žaidime buvo registruota apie 190 000 pirkimo kvitų, tai beveik 60 tūkst. daugiau nei praėjusiais metais, rašoma pranešime spaudai.

Patiems laimingiausiems žaidimo dalyviams atiteko 3 naujutėlaičiai „Škoda Octavia“ automobiliai bei 5 piniginiai prizai – galimybė visus metus nemokamai apsipirkti „Lidl“ parduotuvėse visoje Lietuvoje. Pagrindiniai žaidimo prizai buvo įteikti iškilmingoje ceremonijoje prie naujai atidarytos „Lidl“ parduotuvės Vilniuje. Prizus laimėtojams įteikė „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius Radostinas Roussev-Peine.

„Škoda Octavia“ automobilius laimėjo Virgaudas Skiotys iš Panevėžio, Gintarė Valasevičiūtė iš Kauno ir Viktorija Jonušauskienė iš Plungės. Metiniai apsipirkimai „Lidl“ parduotuvėse, kurių kiekvieno vertė yra 1560 eurų, atiteko Laimai Geležei iš Kauno, Sauliui Sargūnui iš Jonavos, Aušrai Abromaitienei iš Vilniaus, Vitalijui Gabrikovui iš Kauno ir Dovilei Vaičėnaitei iš Kauno.

Išskirtinis prekybos centras ir investicijos į infrastruktūrą

Naujasis prekybos centras, duris atvėręs Rinktinės g. 60, Vilniuje, išsiskiria iš kitų „Lidl“ parduotuvių savo architektūra ir šviesiu fasadu, gaudančiu aplinkos atspindžius. Planuojant pastato vietą sklype, buvo svarstytas ne vienas variantas, tačiau pasirinkta simboliška vieta – nuo Žalgirio ir Rinktinės g. kampo prasidedanti centrinė Vilniaus miesto dalis. Šalia parduotuvės sukurta viešoji erdvė – alėja su suoliukais bei įvairiaspalve augmenija.

Sutvarkyta viešoji erdvė greta naujosios „Lidl“ parduotuvės nebus vienintelis indėlis į miesto infrastruktūrą. Atnaujinami pėsčiųjų takai prie Žalgirio, Rinktinės ir Trimitų g., taip pat tvarkoma Žalgirio, Rinktinės ir Apkasų g. sankryža, siekiant sumažinti kamščius, kairinius posūkius padarant saugesnius ir optimizuojant automobilių srautų judėjimą. Į minėtos sankryžos rekonstrukciją „Lidl Lietuva“ planuoja investuoti per 700 tūkst. eurų.

Rekonstrukcijos metu sankryžoje bus įrengtas naujas išmanusis šviesoforas, kuris leis reguliuoti automobilių srautus skirtingais režimais rytinio ir vakarinio piko metu bei įprastomis valandomis, atsižvelgiant į automobilių srautus. Taip pat planuojama Žalgirio g. ties sankryža su Apkasų ir Rinktinės g., įrengti keturias važiuojamosios dalies juostas, kurios leis vairuotojams į kairę pusę sukti ne iš vienos, o jau iš dviejų važiuojamosios dalies juostų. Toks pokytis turėtų ženkliai sumažinti kamščius vakarinio piko metu.

Pokyčius pastebės ir pirkėjai, į naująjį „Lidl“ vykstantys iš centro pusės. Vykstant nuo centro pusės Rinktinės g., sankryžoje ties Žalgirio g. atsiras atskira juosta posūkiui į kairę. Tikimasi, jog šis pokytis leis išvengti Rinktinės – Žalgirio sankryžoje kylančių eismo įvykių, taip pat vairuotojų, važiuojančių tiesiai piko metu, laukimo laikas ženkliai sumažės.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(17 žmonių įvertino)
3.9412

Top naujienos

Po pragaro Pravieniškėse – šokiruojanti kalinio išpažintis: jie ten kone meldėsi, kad neišgyvenčiau (26)

Pasižiūrėję į Vytautą ir išgirdę jo balsu sunkiai tariamus žodžius nė neįtartumėte, kad...

Profesorius Stukas paaiškino, kodėl būtina valgyti pusryčius: ryte dažnai daroma klaida situaciją tik pablogina (3)

Pasak Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto profesoriaus Rimanto Stuko , sunku patikėti, bet...

Ką pasakytų Greta Thunberg Indijoje? Čia yra 150 mln. vairuotojų ir tik 8000 nori elektrinių automobilių (15)

Šią vasarą „ Hyundai Motor Co.“ pristatė pirmąjį Indijos elektrinį visureigį...

Ilgiausia apgultis istorijoje: du dešimtmečius siaubo iškentę miestelėnai maro protrūkio laukė kaip išganymo (7)

Osmanų imperijos karo su Venecijos respublika metu Kandijos miestas (dabar – Heraklionas ,...

Istorinis pasiekimas: pirmą kartą kosmose buvo užauginta mėsa

Daugelis žino, kad maistas kosmose yra pakankamai blankus ir skurdus. Tačiau nauja technologija į...

Aukštaitijos sostinė stoja? Darbdaviai jau skaičiuoja susitraukusius pelnus ir pereina į taupymo režimą (174)

Lietuvos ūkio variklis sukasi visu pajėgumu. Pastaraisiais metais augusi ekonomika išjudino ir...

Prostitucijoje išnaudotų lietuvių istorijos sukrėtė net visko mačiusią pareigūnę iš Švedijos: viena jų tapo filmu (148)

Net praėjus daugiau nei dešimtmečiui prostitucijoje išnaudotų lietuvaičių istorijos yra...

Ekspertai: po Lenkijos rinkimų politikoje labiausiai tikėtinas tęstinumas (21)

Lenkijos valdančiajai dešiniųjų pažiūrų partijai „ Įstatymas ir teisingumas “...