Grupės grynasis pelnas augo du kartus iki 8 mln. eurų, pranešė „Viada LT“.

Anot pranešimo, pernai pirmąjį pusmetį dėl pandemijos buvo taikomi įvairūs ribojimai, tačiau geri pirmo pusmečio rezultatai rodo, kad verslas buvo labiau pasiruošęs veikti karantino sąlygomis nei 2020 metų pavasarį. Be to, karantino sąlygos buvo nuosekliai švelninamos.

„Visa tai lėmė, kad daugelis ekonominių veiklų fiksavo teigiamus rezultatus. Auganti paklausa, verslo ir gyventojų gebėjimas prisitaikyti prie naujos realybės skatino prekybos, transporto, apgyvendinimo ir maitinimo ekonominių veiklų plėtrą“, – teigiama pranešime.

Grupės pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją (EBITDA) siekė 10,78 mln. eurų – 76,4 proc. daugiau negu 2020 metais.

Šiemet bendrovė tikisi plėsti ir atnaujinti degalinių tinklą, didinti lojalių klientų skaičių, vystyti ir pateikti naujus prekių ir paslaugų paketus.

Grupė valdo 127 degalinių tinklą Lietuvoje bei 99 degalinių tinklą Latvijoje.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)