Šiame investavimo etape taip pat dalyvavo „Spring Capital“ ir daugelis Silicio slėnio angelų, įskaitant Juan Benet, „Protocol Labs“ įkūrėją, „Outschool“ įkūrėją Mikhail Seregine ir vieną iš pirmųjų „Dropbox“ darbuotojų.

Investicija leis toliau spręsti itin svarbių įgūdžių trūkumą duomenų mokslo mokymosi ir įdarbinimo srityje. Europos Komisijos duomenimis, duomenų specialistų skaičius iki 2025 m. Europoje padidės 8,4 mln. Skaičiuojama, kad atotrūkis tarp pasiūlos ir paklausos sieks 484 000.

Taigi neužpildytos pozicijos sudarys 5,7% visos paklausos. „Turing College“ padeda talentams greičiau įsilieti į darbo rinką, o partneriaujančioms įmonėms – patenkinti vis didėjantį duomenų mokslo specialistų poreikį.

„Džiaugiamės būdami „Turing College“ augimo dalimi. Jie jau turi 3 aktyvias programos dalyvių grupes, o dalis besimokančių įsiliejo į darbo rinką net nebaigę programos. Tokie pasiekimai rodo, kad modelis veikia. Be to, startuolio komanda kelia pasitikėjimą savo darbštumu, lankstumu ir progresyvumu. Neabejojame, kad jiems pavyks sėkmingai įsitvirtinti naujose rinkose“, – sakė Kasparas Jurgelionis „Iron Wolf Capital“ vykdomasis partneris.

Nuo „Turing College“ įkūrimo 2020 m., iki dabar startuolis pritraukė 2,5 mln. JAV dolerių, įskaitant ir vienkartinę 125 000 JAV dolerių injekciją iš „Y Combinator“ akseleratoriaus.

„Turing College“ vadovo ir vieno iš partnerių Luko Kaminskio teigimu, ankstesnės investicijos įgalino skaitmeninio mokymosi įrankio sukūrimą ir vystymą. Programos dalyviai nuotoliniu būdu jungiasi prie „Turing College“ platformos, kuri leidžia mokytis savo tempu, kartu išliekant aktyvios mokslo bendruomenės nariu.

„Naujausias investicinis raundas leis telktis į plėtrą Europoje.

Viena pamatinių mūsų programos dalių – bendruomenė. Naujose rinkose sieksime derinti (jei pandemija nepakoreguos) tiek fizinius susitikimus, tiek ir nuotolines veiklas. Jau netrukus startuosime su įvairiomis kūrybinėmis dirbtuvėmis ir kitais renginiais europinėse mokymosi bendruomenėse“, – sakė L. Kaminskis.

„Turing College“ – duomenų mokslo karjeros mokykla ir pirmasis Lietuvos startuolis, patekęs į prestižinį „Y Combinator“. Prieš metus startavusi programa, šiuo metu turi apie 70 programos dalyvių, kurie nuotoliniu būdu mokosi iš Lietuvos, Olandijos, Serbijos, Airijos, Latvijos ir Nigerijos. 21% programos dalyvių jau pradėjo karjerą duomenų mokslo srityje dar nebaigę programos.

„Turing College“ bendraįkūrėjai: Lukas Kaminskis, Tomas Moška ir Benas Šidlauskas, kartu kuria mokymosi inovaciją, kuri pagrįsta švietimo ir verslo partneryste. Šiuo tikslu „Turing College“ bendradarbiauja su pasaulinėmis, įvairių sektorių kompanijomis, kurių pagrindinės būstinės driekiasi nuo JAV („Moody's“, „Argyle“), Jungtinės Karalystės („Satalia“) ar Estijos („Luminor“), iki Šveicarijos („iSun“), ir, žinoma, Lietuvos („Nord Security“, „Biomapas“, „Hostinger“, „Kilo Health“ ir kt.).

Šaltinis
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės