Didžiausias JK prekybos centrų tinklas „Tesco“ dėl vis labiau konkurencingos ir iššūkius keliančios mažmeninės prekybos situacijos „atleis 4 500 kolegų“, sakoma įmonės pranešime.

Atleidžiama bus maždaug procentas visų „Tesco“ darbuotojų. Tai jau ne pirma atleidimų banga – sausį „Tesco“ atleido apie 9 000 darbuotojų.

Darbo neteks „Tesco Metro“ parduotuvių, daugiausia įsikūrusių miestų ir miestelių centruose, darbuotojai.

„Pokyčiai mūsų „Metro“ parduotuvėse padės geriau patenkinti klientų apsipirkimo poreikius. „Metro“ parduotuvių formatas veikė kaip didelių kassavaitinių apsipirkimų vieta, tačiau šiuo metu net 70 proc. pirkėjų jais naudojasi kasdienėms reikmėms“, – teigiama pranešime.

„Tesco“ yra trečias didžiausias prekybos centrų tinklas pasaulyje, atsiliekantis tik nuo Prancūzijos „Carrefour“ ir pasaulinio lyderio „Walmart“. Tiesa, „Tesco“ užklupo itin arši Vokietijos „Aldi“ ir „Lidl“ konkurencija.

„Iššūkių kupinoje ir nuolatos besikeičiančioje mažmeninės prekybos srityje turime ir toliau peržiūrėti, kaip mes valdome savo parduotuves, kad užtikrintume, jog tai atspindi mūsų klientų poreikius. Nė vieno sprendimo, kuris paveikia mūsų kolegas, mes nedarome lengva ranka, tačiau turime užtikrinti, kad ir toliau būsime patrauklūs pirkėjams“, – pranešime cituojamas „Tesco“ Airijos ir JK vadovas Jasonas Tarry'is.

ELTA
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
Top naujienos