Marijampolės apylinkės teismas antradienį nusprendė padaryti beveik savaitės pertrauką, per kurią verslininkas turės pateikti pirminius dokumentus, kurie pagrįstų kreditinius reikalavimus, ir kitą būtiną medžiagą.

Teismas patenkino dalies kreditorių prašymą ir įpareigojo V. Kučinską ateityje asmeniškai dalyvauti teismo posėdžiuose. Antradienį verslininkui atstovavo jo advokatas.

Kitas teismo posėdis planuojamas pirmadienį, gegužės 31 dieną.

V. Kučinskas yra nurodęs, kad jo įsiskolinimai kreditoriams siekia 61,8 mln. eurų, o jo pajamos per mėnesį – 1,5 tūkst. eurų. Verslininkas daugiausiai skolingas Rusijos bankui „Alfa Bank“ – 38,6 mln. eurų, beveik 10 mln. eurų – Rusijos „Sberbank“, įmonei „Belor“ – 4 mln. eurų.

Kauno apygardos teismas 2020 metų pabaigoje „Arvi ir ko“ iškėlė bankroto bylą. Bankroto bylos taip pat iškeltos grupės įmonėms „Arvi kalakutai“, „Arvi fertis“, „Rietavo veterinarinė sanitarija“, „Marijampolės pašarai“.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės