Bendrovė su banku pasirašė sutartį, pagal kurią paskolos su garantija šalies įmonėms galės būti teikiamos ketverius metus, jas įmonės galės panaudoti apyvartinio kapitalo poreikiams, investicijoms į plėtrą, pranešė bankas.

„Palyginti su ankstesne programa, bendra įmonėms numatyto garantuoto finansavimo suma didėja apie 18 proc., todėl dar daugiau šalies verslų turės galimybę finansuoti savo kasdienę veiklą ar augimą“, – pranešime sakė „Swedbank“ Finansavimo pardavimų palaikymo departamento direktorė Monika Cemnolonskienė.

Pasak jos, su „Invegos“ garantijomis teikiamos paskolos gali palengvinti priėjimą prie finansavimo toms įmonėms, kurios neatitinka kriterijų kito tipo finansavimui gauti, pavyzdžiui, neturi pakankamos vertės užstato.

Dėl paskolų galės kreiptis smulkios ir vidutinės šalies įmonės, kuriose dirba iki 250 darbuotojų ir kurių metinės pajamos neviršija 50 mln. eurų per metus, arba turto balansinė vertė nėra didesnė kaip 43 mln. eurų.

Numatomas investicinių paskolų terminas iki dešimties metų, apyvartinio kapitalo paskolų – iki penkerių metų.

Paskolos suma galės siekti nuo 234 tūkst. iki 1,87 mln. eurų ir priklausys nuo įmonės veiklos. „Invegos“ garantijos dydis paskolai sieks 80 proc.

Šaltinis
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės