Birželio pabaigoje pradėjęs teikti paslaugas verslui „SME Bank“ orientuojasi į smulkų ir vidutinį verslą (SVV), o daugiausiai klientų turi iš nekilnojamojo turto, mažmeninės prekybos, gamybos ir žemės ūkio sektorių, teigiama „SME Bank“ pranešime.

„Geresni nei tikėtasi pirmųjų mėnesių rezultatai rodo, kad patogumas ir greitis, kurį gali suteikti visiškai skaitmeninis bankas, yra itin patrauklūs SVV sektoriui. Kadangi neturime fizinių padalinių, tai reiškia, kad visos kasdienės paslaugos, indėlių priėmimas, naujų klientų prijungimas vyksta internetu. Tad nesvarbu, kur bebūtų mūsų klientas, jis paprastai ir lengvai gali gauti pilnavertį banko aptarnavimą“, – pranešime sakė „SME Bank“ vadovas Mantvydas Štareika.

„SME Bank“ jau yra prisijungęs prie bendros mokėjimų eurais erdvės SEPA bei realaus laiko atsiskaitymo eurais sistemos TARGET2. Taip pat „SME Bank“ dirba kartu su „Invega“ garantijų fondu, kas leidžia smulkiam ir vidutiniam verslui kompensuoti net iki 95 proc. sumokėtų palūkanų.

Artimiausiu metu „SME Bank“ planuoja pasiūlyti savo klientams ir lizingo bei faktoringo paslaugas, o kitąmet – kredito korteles verslui.

„Šiuo metu daugiausia dėmesio skiriame automatinio kredito sprendimo mechanizmo kūrimui, kuris atvers galimybę mažoms ir vidutinėms įmonėms pasiūlyti individualizuotą finansavimą akimirksniu. Pasitelkdami dirbtinį intelektą kiekvienam „SME Bank“ juridiniam klientui, remiantis bankiniais išrašais, suteiksime mūsų sistemos mokumo reitingą ir automatinį skolinimo limitą. Taigi net ir naujoms smulkioms įmonėms bus pasiekiamas bankinis finansavimas“, – teigė M. Štareika.

Jis prognozuoja, kad naujos paslaugos padės klientų skaičių per artimiausius 12 mėnesių išauginti iki 3 tūkst., o paskolų portfelį – iki 100 mln. eurų.

„SME Bank“ orientuojasi į smulkų ir vidutinį verslą, kuriam skaitmeniniu būdu teikia ne tik kasdienes bankininkystės paslaugas, bet ir skolinimosi produktus. Kartu su finansų technologijų startuoliu „SME Finance“, „SME Bank“ vienoje ekosistemoje valdo 200 mln. eurų finansavimo portfelį.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
Top naujienos