Lauks atsinaujinusios parduotuvės

Iki kada bus atliekami remonto darbai, kol kas neskelbiama. Tačiau panevėžiečiai tikisi, jog parduotuvė atnaujins veiklą iki Kalėdų.

„Ši parduotuvė man arčiausiai namų. Ją labiausiai mėgstu, todėl gaila, kad užsidarys. Labai lauksiu atsinaujinusios „Maximos“. Tikiuosi žiemos šventėms jau galėsiu čia apsipirkti“, – sakė parduotuvėje sutikta panevėžietė Marija.

Nuolaidos iki 70 proc.

Nuo rugpjūčio 1 d. prasidėję išpardavimai į prekybos centrą suviliojo gyventojus ne tik iš miesto, bet ir viso rajono.

„Sužinojusi, kad bus išparduodamos sauskelnės, iškart važiavau į parduotuvę. 50 proc. šio tipo prekėms siūloma ne kasdien“, – teigė kalbinta dvynukų mama Toma iš Raguvos.

„Aš pirkau buitinės chemijos prekes. Joms buvo siūloma 50 proc. nuolaida. Taip pat pirkau maisto savo keturkojams. Jam – 30 proc. nuolaida. Palepinsiu ir savo vaikus, nes žaislams – irgi 50 proc.“, – dėstė panevėžietis Rimantas.

„Kaip tik rugsėjį vyksime šeimos atostogų. Labai apsidžiaugiau, kad vaikiškiems lagaminams – 70 proc. Įsigijau tris. Bus mano vaikams ir dukterėčiai“, – atviravo Lina.

Siaubė alkoholio lentynas

Apsipirkti parduotuvėje buvo galima iki sekmadienio, t. y. rugpjūčio 6 d. Būtent šią dieną panevėžiečiai labiausiai siaubė alkoholio skyriaus lentynas.

„Tiesą pasakius, kad parduotuvė užsidaro sužinojau tik vakar. Pamaniau, užsuksiu nusipirkti mėsos, užsišaldysiu šaldiklyje. Vis dėlto, išvydau kiek šokiruojantį vaizdą – žmonės, pilnais vežimais, pirko alkoholį.

Pabendravusi su kasininke, sužinojau, jog jie šitaip lūkuriavo nuo 7 val. ryto ir laukė, kol bus leidžiama pardavinėti alkoholinius gėrimus“, – šiandien pasakojo parduotuvės klientė Rima.

„Maxima“: parduotuvė duris turėtų gruodį

„Maxima LT“ Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento direktorė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė po publikacijos Delfi informavo, kad „Maxima“ parduotuvė Panevėžyje, Klaipėdos g. 92, nuo rugpjūčio 6 dienos jau uždaryta atnaujinimui.

Kaip teigė, planuojama, kad atšviežinta parduotuvė duris lankytojams atvers gruodžio pradžioje.

„Parduotuvė lankytojų lauks būdama visiškai atsinaujinusi, kadangi bus vykdomas pilnas prekybos salės ir pagalbinių patalpų remontas. Tad sugrįžti į ją bus malonu ne tik pirkėjams, bet ir parduotuvėje dirbančiam personalui. O šviesesnėse ir naujai išplanuotose erdvėse lankytojams bus dar lengviau orientuotis ir rasti savo mėgstamus produktus, ypač, kai lentynose jie ras dar gausesnį maisto prekių asortimentą. Apsipirkti pirkėjai galės greičiau ir patogiau – padidinsime ir savitarnos kasų skaičių.

Atnaujinimo darbų metu prekybinėje salėje bus atnaujinti stelažai, sumontuota nauja šaldymo įranga. Bus įdiegtas ir LED apšvietimas bei sumontuotos naujos technologinio šaldymo ir vėdinimo sistemos“, – komentuoja I. Trakimaitė-Šeškuvienė.