Nepaisant prekybos pigusio krepšelio, prekybos tinklų reitingas pernelyg nepakito. Brangindama krepšelį 1,22 euro, pirmoje vietoje išliko „Maxima“. Tuo metu „Lidl“ pigiausių maisto produktų krepšelis pigo 3,45 euro ir prekybos tinklas toliau išlaiko antrąją poziciją. „e.Rimi“ rugsėjį pigo 0,75 euro ir iš ketvirtos vietos pakilo į trečią, o „Rimi“ – 0,50 euro ir įsitaisė ketvirtoje pozicijoje. Tuo metu „Barboros“ krepšelis brango (4,2 euro) ir ši nukrito į penktą vietą, pigindama krepšelį 0,65 euro „Norfa“ liko šeštoje vietoje. Reitingo gale – septintoje ir aštuntoje vietose – kaip ir rugpjūtį, liko prekybos centras „Iki“ (pigo 6,64 euro) ir jo internetinė parduotuvė „LastMile“ (pigo 8,92 euro).

Skirtumas tarp pigiausio („Maxima“) ir brangiausio („LastMile“) krepšelio yra 18,49 euro (30,7 proc.), teigia portalas „Pricer.lt“.

Iš viso reikšmingai (10 proc. ir daugiau) rugsėjį brango 12 prekių iš 52 stebimų. Labiausiai brangusios prekės – arbata „Lipton“, cukrus, kiaušiniai, virta dešra, batonas, alus.

Tuo metu pigo 28 prekės, daugiau nei 10 proc. – 18: saulėgrąžų aliejus, malta kava, pigiausias jogurtas, bananai, bulvės, pigiausias pienas, pigiausia juoda duona, pigiausi pomidorai, pigiausias sviestas.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją