Daugiausiai iš jų – 18 dirba Vilniuje, 9 darbuotojai – Jonavos rajone, Rukloje, dauguma (23) įspėtų darbuotojų yra individualios priežiūros specialistai, teigiama Užimtumo tarnybai pateiktame centro pranešime apie numatomą grupės darbuotojų atleidimą.

Centras nurodo, kad atleidimo priežastis – darbo organizavimo pakeitimai, gerokai sumažėjus migrantų antplūdžiui iš Baltarusijos ir daliai atliekamų darbo funkcijų tapus perteklinėmis.

„Centre dėl objektyviai susiklosčiusių aplinkybių ženkliai sumažėjo gyventojų skaičius, todėl vykdomi darbo organizavimo pakeitimai – dalis atliekamų darbo funkcijų darbdaviui tampa perteklinėmis. Visi darbuotojai, kurie yra atleidžiami, buvo įdarbinti ekstremalios situacijos metu dėl migrantų antplūdžio iš Baltarusijos. Su jais buvo sudarytos terminuotos darbo sutartys, kurios yra nutraukiamos“, – BNS sakė centro administravimo skyriaus vadovė Eglė Renkauskienė.

Pabėgėlių priėmimo centre dabar dirba 135 darbuotojai.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją