„Mūsų valstybės neturi bendros sienos, o mūsų tautos nėra susijusios etniniu ar kalbiniu požiūriu. Tačiau būtent Lietuva, prasidėjus plataus masto karui, sulaukė daugiau nei 70 tūkst. ukrainiečių – o tai galėtų būti viso Ukrainos miesto gyventojų skaičius. Esame labai dėkingi Lietuvos žmonėms ir vyriausybei už paramą Ukrainai kovoje su Rusijos agresija.

Mums didelė garbė užsiimti verslu Lietuvoje. Esu tikras, kad „Nova Post Lithuania“ turi kuo nustebinti lietuvius ir taps patikimu partneriu bei palaikymu mūsų būsimiems klientams čia. Esame greiti, patikimi, lankstūs, orientuoti į klientą ir neplanuojame sustoti. Todėl jau gegužės mėnesį atidarysime skyrių Kaune, kad dar daugiau žmonių galėtų pasinaudoti greitu pristatymu iš „Nova Post“.

Be to, šiais metais žengsime į Estijos ir Latvijos rinką“, – sakė „Nova Post“ bendrakūrėjis Volodymyras Poperešniukas.

Vilniuje, Žalgirio g. 92, atidarytas „Nova Post“ filialas. Tai krovinių skyrius, kuriame iš Ukrainos galite gauti ir į Ukrainą išsiųsti iki 1000 kg sveriančias prekes.

Naujajame skyriuje apsilankė nepaprastasis ir įgaliotasis Ukrainos ambasadorius Lietuvos Respublikoje Petro Bešta, kuris pirmasis išsiuntė į Ukrainą sveikinimo atviruką.

„Plataus masto karas tapo sunkiu išbandymu Ukrainos verslui. Tačiau net nepaisant kasdienių iššūkių, Ukrainos verslas pasižymi dideliu prisitaikymu, stabilumu ir nepalaužiamumu. Kai kurie ir toliau dirba apšaudomi, kiti rado galimybių perkelti verslą Ukrainos viduje. Ir yra tokių, kuriems pavyko plėstis ir patekti į naujas Europos rinkas.

Ryškus pavyzdys buvo Ukrainos įmonė „Nova Pošta“ („Naujasis Paštas“). Jos demonstruojamas lankstumas ir stabilumas įrodo, kad bendradarbiavimas su Ukrainos verslu yra nerizikinga investicijų galimybė užsienio investuotojams“, – sakė P. Bešta.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės