Per ateinančius metus bendrovė planuoja savo 150 darbuotojų komandą papildyti bent 100 naujų talentų, o kitais metais išlaikyti panašią augimo tendenciją, paversdama Lietuvą vienu strategiškai svarbiausių „Nortal“ padalinių.

Savo veiklą 2005 metais pradėjęs kaip Lietuvos klientus aptarnaujantis filialas, per pastaruosius kelerius metus bendrovės „Nortal“ biuras Vilniuje virto tarptautiniu veiklos vykdymo centru ir dabar dirba su stambiomis įmonėmis iš JAV, Vokietijos, Suomijos, Švedijos ir Estijos.

„2022-aisiais metais mūsų komanda Lietuvoje dirba su trimis „Fortune 100“ sąrašo įmonėms, – sako Mindaugas Taraila, „Nortal“ padalinio Lietuvoje vadovas. – Lietuva ir toliau išliks vienu svarbiausių mūsų bendrovės veiklos vykdymo centrų. Čia išbandoma daug pasaulinio lygio naujovių, o kitų valstybių „Nortal“ biurai dažnai perima Lietuvoje sukurtus veiklos modelius.“

Tarp pagrindinių veiksnių, lėmusių „Nortal“ plėtrą Lietuvoje, yra vietiniai talentai, sutampančios vertybės ir atsakingumu, bei komandos lyderystę skatinančia darbo etika. Pasak M. Tarailos, Lietuvos specialistai sukuria unikalią vertę, leidžiančią įmonei konkuruoti pasaulinėje rinkoje.

„80 proc. Lietuvos biuro darbuotojų yra programuotojai – jie kuria sistemas ir gaminius, pasitelkdami pirmaujančias srities priemones ir metodus“, – sako jis.

Kitų metų „Nortal“ tikslas – greitas, tačiau tuo pačiu ir tvarus augimas. Vilniaus ir Kauno komandas papildys naujais talentais,atidarys naują biurą Kaune, skatins nuotolinį darbą.

Bendrovė „Nortal“ tikisi plėsti savo komandą klasikinių programinės įrangos inžinerijos technologijų, tokių kaip „Java“, „.NET Angular“ ir „React“, srityse.

Kartu įmonė investuoja į „low code“ / „no code“ (programavimo tipas, kuriam nereikia daug arba visai nereikia paties programavimo), duomenų inžinerijos, debesijos, kibernetinio saugumo ir kitas naująsias technologijas.

Pasak „Investuok Lietuvoje“ generalinio direktoriaus Elijo Čivilio, „Nortal“ plėtros planai rodo, kad Lietuva yra puiki vieta pasaulinio lygio IT produktams ir paslaugoms kurti:

„Tokios tarptautinės technologijų bendrovės kaip „Nortal“ sėkmingai pasitelkia Lietuvos talentus ir paveda jiems įgyvendinti sudėtingas skaitmeninės transformacijos iniciatyvas. Tikiu, kad čia dirbančių IRT specialistų ryžtas ir įgūdžiai padės realizuoti ambicingus „Nortal“ augimo planus“, – teigia jis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės