„Sveikiname Rolandą Zuką prisijungus prie ambicingos ir veržlios Lietuvos pašto komandos. Neabejojame, kad naujojo vadovo sukaupta profesinė patirtis, žinios bei kompetencijos leis įgyvendinti bendrovės strategijoje išsikeltus tikslus – tvarų augimą ir plėtrą, užimamos dalies didinimą siuntų pristatymo rinkoje, veiklos skaitmenizavimą bei tolesnį veiklos efektyvumo didinimą“, – teigia Lietuvos pašto valdybos pirmininkas Mindaugas Kyguolis.

„Iš Lietuvos pašto vadovo tikiuosi ryžtingų veiksmų atliepiant valstybės lūkesčius – aukščiausios pašto teikiamų paslaugų kokybės, laiku vykdomos ir aiškios komunikacijos su klientais, bendrovės finansinio tvarumo išlaikymo. Sveikinu Rolandą Zuką ir linkiu sukauptą patirtį bei žinias kuo geriau išnaudoti toliau stiprinant Lietuvos pašto pozicijas tiek Lietuvoje, tiek ir plečiantis tarptautinėse rinkose“, – sako susisiekimo ministras Marius Skuodis.

„Lietuvos paštas yra viena iš strateginę reikšmę visai šaliai turinčių valstybės įmonių, todėl labai džiaugiuosi prisijungdamas prie ją kasdien kuriančių ir stiprinančių savo srities profesionalų.

Pastaraisiais metais bendrovė pademonstravo, kad yra atvira pokyčiams bei naujovėms, kurios yra neišvengiamos atsižvelgiant į dinamiką tradicinių pašto paslaugų ir siuntų pristatymo rinkose. Tikiu, kad Lietuvos paštui ir toliau pavyks sparčiai žengti pirmyn bei įgyvendinti užsibrėžtus tikslus“, – teigia naujasis Lietuvos pašto vadovas Rolandas Zukas.

Iki 2022 m. R. Zukas vadovavo valstybės valdomai energetikos bendrovei „EPSO-G“, prieš tai užėmė AB „Klaipėdos nafta“ Suskystintųjų gamtinių dujų terminalo (SGDT) departamento vadovo pareigas, taip pat buvo įmonių „Lietuvos geležinkeliai“, „Amber Grid“, „Litgrid“ ir asociacijos „Central Europe Energy Partners“ valdybos narys.

Lietuvos pašto generalinio direktoriaus atranką, skelbdama viešąjį konkursą, organizavo vadovų paieškos bendrovė „Master Class LT“. Naujojo Lietuvos pašto vadovo kandidatūrą patvirtino Lietuvos banko Priežiūros tarnyba.

R. Zukas eiti naujojo bendrovės vadovo pareigas pradės pasibaigus ankstesnės generalinės direktorės Astos Sungailienės penkerių metų kadencijai vasario 23-ąją.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės