Pasak pašnekovo, anksčiau pamačiusios moteriškų batų parduotuvėje vyrą moterys dažnai net neužeidavo arba užėjusios skubėdavo greitai išeiti. Kitos klausdavo, o kurgi pardavėja?

„Taip pasitaiko ir dabar, bet kur kas rečiau. Manau, kad ir dėl besikeičiančio visuomenės požiūrio, ir dėl to, kad turime daug nuolatinių klienčių, kurios žino, jog manimi gali pasitikėti“, – sakė N. Vaikšnys.

Batų parduotuvė – šeimos verslas

Kauno prekybos miestelyje „Urmas“ moteriškais batais prekiaujantis vyras pasakojo, kad šį verslą pradėjo jo tėvai. „Prieš 27 metus Lietuvoje buvo jaučiamas šios prekės deficitas. Reaguodami į trūkumą tėvai nusprendė imtis būtent tokio verslo“, – teigia vyras.

Per tiek metų batų pardavėjas tikina atradęs savus tiekėjus, kurių yra ne viena dešimtis, ir kokybei skiriantis išskirtinį dėmesį.

„Esame „įdirbę“ savo prekę. Gauname geros kokybės avalynę todėl, kad skirtingai nei daugelis neužsakinėjame iš parduotuvių užsienyje. Patys važiuojame į cechus, stebime, tikriname kokybę. Todėl nekokybiškos avalynės būna tikrai labai nedaug ir kainas labai geras sugebame padaryti“, – tikina N. Vaikšnys.

Būnant vyru parduoti sunkiau

Pasak pašnekovo, prekių asortimentas parduotuvėje yra labai platus, todėl klienčių sulaukia įvairių. „Moterys yra išrankesnės nei vyrai. Norint parduoti moteriai reikia daugiau dirbti su preke. Taip pat turiu įtikinti, kad manimi galima pasitikėti, kad išmanau šią sritį. Vyrui parduoti moterims skirtą prekę yra sunkiau. Tačiau šiais laikais pardavėjas vyras didelės nuostabos jau nesukelia“, – pastebi pašnekovas.

Jis sako, kad moterų norai yra skirtingi ir labiausiai priklauso nuo amžiaus. „Vyresnio amžiaus klientės didžiausią dėmesį skiria patogumui. Tuo tarpu jaunesnės ieško naujovių, seka mados tendencijas“, – sako vyras.

Užsuko „Olialia pupytės“

Per ilgus veiklos metus vyras prisimena ne vieną šmaikštų nutikimą. „Buvo daug ir įvairių nutikimų. Vienas, labiausiai įsimintinas, kai vyresnio amžiaus moteris nusipirko dviem dydžiais skirtingus batus ir nešiojo juos dvejus metus. Atėjusi po dviejų metų skundėsi, kad batai spaudžia. Parodžius jai, kad ant pado pažymėtas vieno bato dydis 39, o kito 37, moteris nustebo ir negalėjo patikėti, kad taip ilgai pravaikščiojo su skirtingo dydžio batais“, – prisimena vyras.

Pardavėjas taip pat prisimena neįprastą nutikimą su „Olialia pupytėmis“. „Merginos nusipirko aukštakulnius ir atėjusios po savaitės atnešė batus visiškai iširusius, tikindamos, kad batai nekokybiški. Vėliau žiūrėdami televiziją matom įrašą, kaip jos su tais batais maudosi Palangoje“, – pasakoja pašnekovas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės