Tai bendrovei papildomai kainuos daugiau nei 0,6 mln. eurų per metus ir tai yra antras darbo užmokesčio didinimas per pastarąjį pusmetį. 2018 rugpjūčio mėnesį daugiau nei 4300 Lietuvos pašto darbuotojų buvo pakelti atlyginimai, kas sudaro papildomai beveik 1,8 mln. eurų per metus.

„Kaip ir pernai, atlyginimų kėlimas darbuotojams išlieka prioritetiniu bendrovės tikslu, tačiau, kai apie 58 proc. sąnaudų sudaro atlyginimo išmokos darbuotojams, norint veikti pelningai, viską reikia daryti nuosekliai ir etapais. Per pastaruosius pusę metų atlyginimą kėlėme jau du kartus – tai maži, bet tvirti žingsniai.

Be to, investuojame ne tik į finansinį atlygį, bet ir į darbuotojų darbo sąlygų gerinimą: pavasarį 210 laiškininkų važinės elektriniais dviračiais, pamažu atnaujiname ir modernizuojame pašto skyrius, diegiame išmanius technologinius sprendimus darbo procesų gerinimui – jau dabar dalis laiškininkų dirba planšetėmis, robotizavome dalį administracinių procesų, suplanuotos didelės investicijos naujam moderniam Vilniaus logistikos centrui“, – pranešime sako Lietuvos pašto generalinė direktorė Asta Sungailienė.

Lietuvos pašte iš viso dirba 4920 darbuotojų: didžiausia dalis jų darbuojasi Tinklo padalinyje (stacionarūs paštai, laiškininkai ir pan.), šiek tiek mažiau Pašto operacijų padalinyje (laiškų skirstymas). Net 49 proc. įmonės darbuotojų dirba nepilnu etatu, nes miesteliuose ir kaimiškose vietovėse ženkliai sumažėjus gyventojų skaičiui, pašto skyriuose paslaugų poreikis gerokai sumenko.

Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas.

ELTA
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
Top naujienos