Atidarymo dieną naujoji parduotuvė Rokiškyje duris atvers 8 val. ryte, tačiau prieššventiniu laikotarpiu pirkėjų lauks ilgesniu darbo grafiku – kas dieną dirbs nuo 7 iki 23 val.

Naujosios parduotuvės prekybos salės plotas sieks kiek daugiau nei 1100 kv. metrų, parduotuvėje viso veiks 11 kasų – 5 iš jų bus standartinės, pirkėjų patogumui taip pat bus įdiegtos ir 6 savitarnos kasos.

Rokiškio parduotuvės personalą sudarys apie 30 darbuotojų. Nuo pat atėjimo į Lietuvos rinką, „Lidl“ keičia požiūrį į darbą prekybos įmonėje bei siekia būti geriausiu darbdaviu ir atlyginimų lyderiu šiame sektoriuje. Šiuo metu „Lidl Lietuva“ yra žinoma kaip aukščiausias vidutines algas tarp didžiųjų šalies prekybos tinklų mokanti įmonė, kurios vidutinis visų darbuotojų atlyginimas, „Rekvizitai.lt“ 2021 m. spalio mėnesio duomenimis siekė 1662,50 eurus neatskaičius mokesčių.

Naujoji „Lidl“ parduotuvė duris atvers patogioje ir intensyvioje lokacijoje – Respublikos g., prie vieno iš pagrindinių įvažiavimų į Rokiškio miestą, todėl bus patogiau apsipirkti tiek vietiniams, tiek ir aplinkiniams gyventojams.

Atidarant naują parduotuvę buvo prisidėta ir prie Rokiškio miesto viešosios infrastruktūros gerinimo. Prie naujosios „Lidl“ parduotuvės įrengta elektromobilių įkrovimo stotelė, kurioje pirkėjai automobilius galės pakrauti nemokamai. Taip pat greta naujosios parduotuvės, prie Panevėžio ir Respublikos gatvių sankryžos, pakeisti eismo organizavimo sprendiniai, kurie padės pagerinti eismo saugumą. Prekybos tinklas su miesto savivaldybe taip pat planuoja atnaujinti gatvės apšvietimo tinklą prie parduotuvės esančiose Respublikos ir Pramonės gatvių atkarpose, taip pat įrengti naujus šaligatvius pėstiesiems.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 59 prekybos tinklo parduotuvės 23-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje ir Druskininkuose.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos