Jis, remdamasis britų transliuotojo BBC padalinio Rusijoje medžiaga, teigia, kad V. Stefanovas yra vienas specialiai įkurto fondo „Voskresenije“ rėmėjų, finansuojančių Kristaus prisikėlimo soboro Pamaskvėje statybas. Pasak 15min.lt, fondo padėkos už paramą sulaukė vienintelė ne Rusijos bendrovė, t. y. „Marine Repair and Supply pte“ – dvi Singapūre ir Honkonge registruotos įmonės šiuo pavadinimu priklauso V. Stefanovui ir jo sūnui. Tiksli aukos suma nėra žinoma, pats verslininkas paramos cerkvei nekomentuoja.

Pasak 15min.lt, projektą taip pat remia Rusijos karo pramonės įmonės, tarp jų – lėktuvų gamintojai „Tupolev“, „Suchoi“ bei MIG, sraigtasparnių gamintojas „Rosvertol“, taip pat šalies prezidentas Vladimiras Putinas, žadantis apmokėti pagrindinę cerkvės ikoną.

Skelbiama, kad soboras taps pagrindiniais Rusijos ginkluotųjų pajėgų maldos namais. Rusijos žiniasklaida įvardija, kad idėjos autorius – Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės