Kaip patikslina "Bloomberg", šis akcijų pardavimas yra didžiausias sandoris, kada nors sudarytas tarp JAV ir Kinijos kompanijų. Iki šiol didžiausiu sandoriu buvo laikomas "Blackstone Group" dalies pardavimas Kinijos korporacijai "China Investment" už 3 mlrd. dolerių 2007 metais.

Investuotojų grupę iš Kinijos sudaro "New China Trust", "China Aviation Industrial Fund" ir "P3 Investments".

Sandoris, tikimasi, bus įgyvendintas antrąjį 2013 m. ketvirtį. ILFC generalinis direktorius Anri Kurpronas (Henri Courpron) ir prezidentas Frederikas Kromeris (Frederick Cromer) išsaugos savo postus; direktorių taryba bus perrinkta.

AIG įsigijo ILFC dešimtojo dešimtmečio pradžioje už 1,19 mlrd. dolerių. Draudimo grupė jau nuo 2009 metų ruošiasi parduoti savo antrinę lizingo įmonę. ILPC dirba per 500 žmonių. Kompanija turi daugiau nei tūkstantį lėktuvų, yra sudariusi užsakymų dar 229-iems. ILFC yra didžiausia lizingo kompanija pasaulyje po "GE Commercial Aviation Services".

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
G.Soroso nuosprendis Kinijai

Netrukus legendinis investuotojas George`as Sorosas gali atsidurti žiniasklaidos dėmesio centre dėl ryšių su Kinija. Ir Kinijos ekspertai, i...

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės