Naujoji įmonės generalinė direktorė pareigas pradėjo eiti nuo spalio 1 d., pakeisdama ligšiolinį vadovą suomį Markus Lindkvist.

J. Matisonė bendrovėje dirba daugiau nei 16 metų. Karjerą pradėjusi klientų aptarnavimo srityje, vėliau profesinę patirtį kaupė dirbdama įmonės mažmeninės prekybos ir marketingo srityse. Nuo 2019 m. ji ėjo „Neste Lietuva“ mažmeninės prekybos skyriaus vadovės pareigas.

Pasak J. Matisonės, jos karjeros metu vykusi „Neste“ korporacijos transformacija yra tvariai ir sėkmingai augančio verslo pavyzdys. Per šį laikotarpį bendrovė nuo degalų iš naftos gamybos ir prekybos įmonės tapo didžiausia dyzelinio iš tvarių žaliavų gamintoja.

„Pagrindinis mano tikslas – užtikrinti tvarų įmonės veiklos vystymą ir degalinių tinklo plėtrą Lietuvoje. Kartu su komanda sieksime, kad „Neste“ prekės ženklas būtų asocijuojamas ne tik su aukštos kokybės degalais už patrauklią kainą, bet taip pat ambicingais tvarumo tikslais, kurių esmė – palikti švaresnę planetą ateities kartoms“, – sako ji.

Pastaruosius kelerius metus „Neste Lietuva“ vadovavęs Markus Lindkvist karjerą tęs korporacijoje „Neste“, dirbdamas su strateginiais verslo partneriais.

„Neste Lietuva“ valdo didžiausią automatinių degalų tinklą Lietuvoje, kurį sudaro 82 degalinės. Planuojama, kad per šiuos ir kitus metus degalinių tinklas toliau plėsis, atidarant naujas „Neste“ degalines.

„Neste Lietuva“ atstovauja Suomijos korporacijai „Neste“. Pastaroji kuria tvarius sprendimus transporto, verslo ir vartotojų poreikiams tenkinti. Kompanija yra didžiausia pasaulyje dyzelino, pagaminto iš tvarių žaliavų, gamintoja, pristatanti tvarius sprendimus aviacijos ir plastiko pramonei. Bendrovė taip pat yra technologiškai pažangi aukštos kokybės naftos produktų perdirbėja.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės