„Labai džiugu, kad konkursas sulaukė tokio didelio susidomėjimo ir turime tiek daug norinčiųjų stoti prie Inovacijų agentūros vairo.

Netrukus pradėsime atrankos procedūras, tikimės, kad išrinktas vadovas padės mums įgyvendinti tikslą – sukurti stiprų viešojo sektoriaus „vienaragį“ ir prisidės kuriant šalies proveržį“, – pranešime spaudai cituojama ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Kandidatams buvo keliami reikalavimai turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą, bent penkerių metų vadovaujamo darbo patirtį, mokėti anglų kalbą C1 lygiu, išmanyti inovacijų sistemą, technologijų ir inovacijų plėtros tendencijas, ekonominę politiką, verslo situaciją ir poreikius.

Visos gautos paraiškos vertinamos pagal kandidatų atitiktį nustatytiems reikalavimams. Planuojama, kad atrankos komisijos posėdis įvyks iki gegužės 25 d.

Balandžio mėnesio pradžioje pradėjusi veiklą Inovacijų agentūra yra atsakinga už Lietuvos inovacijų ekosistemą ir inovacijų skatinimą visuose verslo vystymo etapuose. Agentūra rūpinsis verslumo, eksporto ir inovacijų skatinimo paslaugų verslui teikimu, administruos įvairias paramos verslui priemones, kurių bendra vertė per artimiausius kelerius metus viršys 500 mln. Eur.

Didinant eksportą ir konkurencingumą, daug dėmesio bus skiriama Lietuvos įmonių tarptautiškumui skatinti, eksporto kompetencijoms didinti, naujų kontaktų paieškai ir partnerių tinklo plėtrai, eksporto rinkų diversifikacijai. Į eksporto skatinimą iki 2030 m. planuojama investuoti daugiau kaip 80 mln. Eur.
Agentūroje dirbs daugiau kaip 300 darbuotojų, ji taip pat turės regioninius padalinius 13-oje Lietuvos miestų.

Inovacijų agentūra įkurta agentūros „Versli Lietuva“ ir Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) pagrindu bei konsoliduojant Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) vykdytas inovacinės veiklos funkcijas.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės