IFC jis eis vyriausiojo investicijų vadovo pareigas Ukrainos rinkai ir bus atsakingas už investicijas į energetikos, transporto ir skaitmeninę infrastruktūrą. Pasak D. Daubaro, su šiomis rinkomis jis dirbo ir kaip investicinis bankininkas.

D. Daubaro teigimu, Pasaulio banke galioja bendra politika, draudžianti darbuotojams būti kitų organizacijų valdybų, stebėtojų tarybų nariais ar eiti kitas pareigas.

Ignitis grupės“ stebėtojų tarybos ketverių metų kadencija baigiasi rugpjūčio 29 dieną. Joje taip pat dirba nepriklausomi nariai Daiva Lubinskaitė-Trainauskienė, Andrius Pranckevičius, taip pat Judith Buss ir Bentas Christensenas. Dar du tarybos nariai yra Finansų ministerijos atstovės Aušra Vičkačkienė ir Daiva Kamarauskienė.

Finansų ministerija birželio viduryje jau paskelbė penkių nepriklausomų tarybos narių atranką. Kandidatus turės patvirtinti bendrovės akcininkai.

Stebėtojų tarybą sudaro septyni nariai: penki nepriklausomi nariai ir du Finansų ministerijos atstovai.

73,08 proc. „Ignitis grupės“ akcijų valdo Finansų ministerija, o 26,92 proc. – smulkieji investuotojai.

„Ignitis grupės“ akcijos kotiruojamos „Nasdaq“ Vilniaus biržos Oficialiajame prekybos sąraše.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)