Praėjusiais metais Registrų centre buvo įregistruota daugiau kaip 15 tūkstančių juridinių asmenų pavadinimų. Rinkdama iš šio didelio skaičiaus Inspekcijos sudaryta komisija atsisakė klubų, centrų, bendruomenių, draugijų, atstovybių, asociacijų, federacijų, sąjungų, bendrijų, viešųjų įstaigų pavadinimų ir tų, kurie sudaryti su dirbtiniais žodžiais, skaičiais, vietovardžiais ar asmenvardžiais. Tarp nugalėtojų nepateko įmonės, apie kurių veiklą nepavyko rasti reikiamos informacijos.

Kalbos inspekcija išrinko šiuos 2021 metais įregistruotus įmonių pavadinimus:„Bitė ritė“, „Draugiškas vėjas“, „Gijos“, „Kaimynaičiai“, „Klaužados“, „Mįslius“, „Noriu atostogų“, „Nuotykių kempinė“, „Pilies penktadieniai“, „Prisegu sparnus“, „Rasos taškas“, „Svajok garsiai“, „Šaukštas proto“, „Zvimbalynas“, „Žaliuomenė“ iš Vilniaus, „Garbės žodis“, „Spurklys“ iš Kauno, „Septynerios durys“ iš Klaipėdos, „Jaukiau“ iš Šiaulių, „Būro kiemas“ iš Pagėgių sav., „Vasaros kvapas“ iš Palangos, „Žvejo lobis“ iš Širvintų.

Kviečiame balsuoti iki vasario 20 dienos 12 valandos. Konkurso dalyviai bus pagerbiami, o nugalėtojas apdovanojamas specialiu Delfi prizu vasario 21 dieną.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos