"Niekada neskirstėme žmonių pagal politines pažiūras ir partinę priklausomybę, todėl ir stebina naujojo ministro pareiškimai, juo labiau, kad "Lietuvos geležinkeliuose" vadovaujančiuose postuose dirba konservatorių ir krikščionių demokratų, Liberalų sąjūdžio bei kitų politinių partijų atstovai", - pranešime cituojamas Seimo LSDP frakcijos seniūnas Zigmantas Balčytis.

Socialdemokratai siūlo ministrui nepradėti "raganų medžioklės", o dirbti savo darbą ir savo pareiškimais nekenkti bendrovei.

Praėjusią savaitę LNK laidoje "Savaitės panorama" E.Masiulis teigė matąs požymių, kad valstybei priklausantys "Lietuvos geležinkeliai" tapo valdžią užleidusių socialdemokratų užuovėja.

"Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pareigas einantis Stasys Dailydka yra Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Vilniaus miesto skyriaus tarybos narys.

LSDP tarybos nariai yra ir du iš septynių S.Dailydkos pavaduotojai: buvęs Algirdo Brazausko vyriausiasis patarėjas ir Vyriausybės kancleris Antanas Zenonas Kaminskas bei A.Brazauskui būnant premjeru Susisiekimo ministerijos viceministro pareigas ėjęs Valerijus Ponomariovas.

"Lietuvos geležinkelių" Vidaus administracijos tarnybos viršininke dirba buvusio premjero Gedimino Kirkilo žmona Liudmila.

100 proc. "Lietuvos geležinkelių" akcijų priklauso valstybei, geležinkelius kuruoja Susisiekimo ministerija.

Šaltinis
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės