„Pastaraisiais metais „Integre Trans“ fiksuoja didelį augimą, o veiklos plėtra vyksta įvairiomis Vakarų Europos kryptimis – įsteigėme įmones Vokietijoje, Lenkijoje ir Prancūzijoje, kurioje pernai atidarėme ir naują 6500 kv. m. sandėlį. Verta paminėti ir naują mūsų filialą, kuris duris atvėrė praėjusiais metais Kaune. Viena pagrindinių mūsų plėtros sąlygų – tvarumas, todėl papildomai investuojame į naujas transporto priemones, kurios darytų mažiausią įmanomą poveikį aplinkai“, – sako bendrovės „Integre Trans“ savininkė ir vadovė, finansų ekspertė Žana Kel.

Dalį visų įsigyjamų vilkikų sudaro gamtai draugiškesni, suskystintomis gamtinėmis dujomis (SkGD) varomi vilkikai „Iveco S-Way NP 460“, dėl kurių įsigijimo „Integre Trans“ apsisprendė po šių metų pradžioje atliktų vilkiko bandymų. Pirmieji du tokie vilkikai papildė parką jau gegužės pradžioje, o likę 8 atvyks šį rudenį.

„Integre Trans“ yra viena iš tų įmonių, kuri tiek reguliacinius pokyčius, tiek ekonominį sulėtėjimą vertina kaip dar vieną galimybę imtis pokyčių ir stiprinti savo pozicijas bei augti. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie aplinką tausojančio transporto parko plėtros ir sektoriaus transformacijos į „žalesnį“, tokiu būdu įgyjant ir esminį konkurencinį pranašumą“, – komentuoja „Citadele“ banko valdybos narys, Baltijos šalių verslo bankininkystės tarnybos vadovas Vaidas Žagūnis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)