Anot Lietuvos oro uostų atstovų, oro bendrovės „Lufthansa“ ir „Swiss“ jau šiuo metu vykdo skrydžius – į Frankfurtą ir Ciurichą, o nuo kovo pabaigos (kovo 26 dienos) startuoja dar dvi kryptys – „Austrian Airlines“ tiesiogiai skraidins į Vieną, o „Brussels Airlines“ į Briuselį.

„Aviacijoje sezoniškumas turi didelę įtaką paklausai ir tuo pačiu maršrutų planavimui, todėl kai kurie skrydžiai žiemos sezonu yra laikinai pristabdomi. Vis dėlto matome, kad nuo šio aviacijos vasaros sezono pradžios kovo pabaigoje – Vilniaus oro uoste turėsime kaip niekada plačią tradicinių vežėjų pasiūlą. „Lufthansa“ grupė yra stiprus senojo žemyno aviacijos rinkos dalyvis, kuris ne tik šiuo metu jau vykdo skrydžius, bet ir plės veiklą Lietuvoje“, – teigia Tomas Zitikis, Lietuvos oro uostų maršrutų plėtros vadovas.

Anot jo, Frankfurtas, Ciurichas yra ne tik svarbios lokacijos verslo partnerystėms plėtoti, tačiau šie skrydžiai kartu reiškia ir galimybes keliauti į tolimesnes valstybes, naudojantis persėdimo galimybėmis, o Viena ir Briuselis yra svarbūs ne tik verslo, bet ir politikos centrai, su kuriais susisiekimas aktualus daugeliui Lietuvos institucijų.

„Su džiaugsmu oficialiai pranešame, kad „Brussels Airlines“ kompanijos tiesioginiai skrydžiai tarp Vilniaus ir Briuselio bus atnaujinti nuo šio kovo 26 dienos.

Skrydžiai bus vykdomi keturis kartus per savaitę ir gerins galimybes plėtoti tiek verslo, politikos partnerystes, tiek taps proga kitiems keliautojams aplankyti Briuselį“, – komentuoja „Brussels Airlines“ komunikacijos atstovė Joëlle Neeb.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos