Kurhauzo rekonstrukcijos darbai prasidėjo praėjusiais metais.

„Vykdomi rekonstrukcijos darbai. Bus renovuotas pagrindinis kurhauzo pastatas, svečių namas, sutvarkyta teritorija su teniso kortais. Šiemet bus tvarkomas pagrindinis pastatas: stogas, langai, fasadai, vidus.

Pagrindinio pastato rekonstrukcijos pabaiga numatoma iki šių metų lapkričio, viso projekto pabaiga – iki kitų metų lapkričio. Bendra investicija viršys 7 mln. eurų„, – dar praėjusių metais „Vakarų ekspresui“ sakė vienas iš naujųjų kurhauzo savininkų Kauno verslininkas Paulius Tamošiūnas.

Iš viso pagrindiniame pastate keturiuose aukštuose yra suplanuota 30 apartamentų. Smiltynės kurhauzo interneto svetainėje fiksuojama, kad 12 apartamentų jau rezervuoti.

Smiltynės kurhauso rekonstrukcija

Rekonstruojamas ir šalia kurhauso esantis svečių namų pastatas. Jame suprojektuota 10 apartamentų. Du iš jų jau rezervuoti. Abiejuose pastatuose paklausiausi yra 2 aukšte esantys apartamentai.

Aktyvėja ir teritorijos nekilnojamojo turto projektų rinka. 2017 metais buvo įgyvendintas Smiltynės jachtklubo rekonstrukcijos projektas.

Kurhauzas tapo antru reikšmingu Smiltynės atsinaujinimo projektu. Taip pat dar prieš trejus metus buvo pradėtas rengti Smiltynės simboliu buvusio restorano „Strandhalle“ atstatymo projektas.

Į apartamentus planuojama rekonstruoti ir prie keltų prieplaukos Smiltynėje įsikūrusią kavinę.

Projektas Smiltynėje

Aukcionai

Pastaruoju metu aktyviai Klaipėdai priklausančioje Kuršių nerijos dalyje parduodamas ir valstybei priklausantis turtas.

Turto bankas jau surengė kelių objektų pardavimo varžytynes.

Taip pat artimiausiu metu planuojama paskelbti dar trijų objektų Smiltynėje pardavimo aukcionus.

Smiltynėje įsikūręs lankomiausias Lietuvos muziejus – Lietuvos jūrų muziejus ir delfinariumas. Jame praėjusių metų pabaigoje buvo atidarytas Baltijos jūros gyvūnų reabilitacijos centras.

Klaipėdos savivaldybė taip pat suplanavo ir vykdo darbus. Per dvejus metus planuojama sutvarkyti pagrindinę Smiltynės gelbėjimo stotį, kurioje veikė ir pirtis.