Anot jo, neverta laukti, kad biurų darbuotojų skaičius Londono verslo rajonuose sugrįš į prieš krizę buvusius lygius, nes daugelis jų jau nėra pasirengę penkias dienas per savaitę dirbti biure ir kasdien leisti laiką kelionei į darbą ir atgal.

„Manau, jog dienos, kai 2,5 tūkst. žmonių kiekvieną dieną ateidavo į mūsų biurą Londono Sityje pusę devintos ryto ir išeidavo 6 valandą vakaro, jau liko praeityje“, – pareiškė H. Daviesas interviu agentūrai „Bloomberg“.

Nors kai kurie banko darbuotojai, visų pirma prekiautojai, turi dirbti biure, dauguma darbuotojų biure ateityje pasirodys tik periodiškai, pažymėjo jis.

„Pagal mūsų planus, darbuotojai į biurą atvyks bent kelis kartus per mėnesį ir tai priklausys nuo komandos, kurioje jie dirba, tačiau vargu ar kas nors vyks į biurą penkias dienas per savaitę“, – pareiškė H. Daviesas.

„NatWest“, taip pat įvairių kitų finansų bendrovių patirtis ir prognozės rodo, jog net ir po to, kai Didžiosios Britanijos vyriausybė atšaukė karantino apribojimus, greito aktyvumo biuruose atsigavimo neverta tikėtis. Tai yra gana prasta žinia Londono Sičiui, kurio gyvenimas visada priklausė nuo šimtų tūkstančių biurų darbuotojų, vykusių į darbą iš Londono priemiesčių, ir kuris nuo pandemijos pradžios tebėra iš esmės pustuštis.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)