Gamybą tęsia mažesniame plote

Siuvimo įmonė „Lelija“ Vilniuje gerokai susispaudė. Anksčiau jai priklausė apie 30 tūkst. kv. m patalpos Vilniaus Panerių gatvėje, o šiuo metu apie 250 žmonių darbuojasi maždaug 7 tūkst. kv. m išsinuomotame plote. Šis 1947 m. statytas objektas turi naujus savininkus ir po kelių metų tuščios grandiozinės erdvės pavirs technologijų miesteliu. Apie šiuos pokyčius ir naują projektą Delfi jau rašė anksčiau.

Apie „Lelijos“ likimą ilgametė įmonės vadovė Genė Zaveckienė nedaugžodžiauja: „Jei Lietuva užsiims finansų ir ūkio tvarkymu, dirbsime toliau. Valstybė turi galvoti, kaip išsaugoti darbo vietas.“

„Lelija“ dar turi penkias siuvyklas kituose miestuose: Molėtuose, Rokiškyje, Kupiškyje, Šeduvoje ir Širvintose. Jose iš viso vis dar dirba apie 400 žmonių.

Be siuvyklų, Lietuvoje veikia devynios „Lelijos“ firminės parduotuvės: po tris Vilniuje ir Šiauliuose, po vieną Kaune, Panevėžyje ir Alytuje.

Be kita ko, be siuvimo, bendrovė užsiima nekilnojamojo turto (NT) vystymu ir nuoma. Štai pavyzdžiui, Kaune, Laisvės alėjoje, prieš kurį laiką įsigijo vieną caro laikų NT objektą, kurį rekonstruoja ir ruošiasi nuomoti.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (44)