Pasak „Citus” investicijų ir analizės vadovo Šarūno Taručio, „Nemunas by Citus“ pertvarkos projektą ketinama įgyvendinti trimis etapais, o projektu jau domisi nemažai potencialių pirkėjų.

„Pirmojo etapo metu bus atliekama pagrindinio pastato konversija ir įrengiami apartamentai, griaunami greta esantys du nedideli pagalbiniai pastatai. Antruoju ir trečiuoju etapu ketinama statyti naujus viešbučių paskirties pastatus“, – pranešime žiniasklaidai sakė Š. Tarutis.

Anot jo, projektas jau sulaukė išskirtinio dėmesio – vos paskelbus apie pardavimus būstais „Nemune“ jau domėjosi 750 žmonių, rezervuoti 46 apartamentai iš 372.

„Gavus statybos leidimą planuojame aktyviai komunikuoti bei pardavinėti ir kitose rinkose, pavyzdžiui, Lenkijoje, todėl tikimės nemažo susidomėjimo“, – tvirtino Š. Tarutis.

Pirmojo etapo statybų pradžia planuojama šių metų rugsėjį, o 1-4 kambarių apartamentus pirkėjams planuojama perduoti 2023 metų antrąjį ketvirtį, viso pastato atnaujinimą baigti dar po metų. Preliminarios apartamentų kainos yra nuo 2200 eurų už kv. metrą.

„Citus“ „Nemuno“ kompleksą Druskininkų savivaldybės aukcione už 3,63 mln. eurų įsigijo pernai gegužę. Gruodį įmonė skelbė, kad pertvarkius pastatą pirmame jo aukšte turėtų įsikurti SPA paslaugų centras ir restoranas, bendradarbystės zona, vaikų dienos darželis, sporto klubas, o ant stogo projektuojama restorano terasa ir kokteilių baras, SPA vandens zona.

Bendrovės vadovas Mindaugas Vanagas žiniasklaidai anksčiau sakė, kad ant pastato norima įamžinti ir vieną garsiausių Druskininkų žmonių – Mikalojų Konstantiną Čiurlionį, o jo viduje antram gyvenimui gali būti prikelti ir kai kurie ten dar išlikę baldai.

Sanatoriją savivaldybė pardavinėjo 13 metų. Dvylikos aukštų sanatoriją jai 2008 metais perdavė valstybė.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją